Gemlik Vize Başvurusu

Gemlik vize başvurusu Bursa ilinde faaliyet gösteren konsolosluklara veya vize merkezlerine yapılır. Başvuru yapacak kişiler, seyahatlerinden 2 ay öncesinde vize merkezlerinden randevu alarak vize işlemlerini gerçekleştirebilir.

Vize başvurusu için öncelikle gideceğiniz ülkenin vize başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formu, ilgili vize türüne göre doldurulmalı ve bilgiler güncel olmalıdır. Başvuru formunu doldurmanız ardından çıktısını alarak evraklarınız arasında eklemelisiniz.

Gemlik vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmalıdır. Dilekçe, seyahat edecek kişinin ülkeye gitme amacını net olarak ifade etmeli ve anlaşılır bir dille yazılmalıdır. Vize belgeleri hazırlama konusunda bilgi almak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu için hazırlanması gereken belirli evraklar vardır. Bu evraklar, başvuru yapılan vize türü ve ülkelerin vize şartlarına göre değişiklik gösterir. Tüm vize türleri için pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf gibi belgeleri hazırlamanız gerekir.

Gemlik vize başvurusu randevu tarihinde belgelerinizi vize merkezine teslim etmeniz, vize harcını yatırmanız ve vize merkezi ücretini ödemeniz ardından tamamlanır. Vize sonucu, mail adresine veya telefonunuza gönderilir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×