Bursa Vize Başvurusu

Bursa vize başvurusu Bursa’da faaliyet gösteren konsolosluklara veya yetkili vize merkezlerine yapılır. Vize başvurusu için öncelikle konsolosluğu çalışma saatlerinde arayarak randevu almanız gerekir. Randevu tarihinde gerekli belgeleri teslim ederek başvuru yapabilirsiniz.

Vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin konsolosluğu tarafından yayınlanan vize başvuru formunu doldurmalıdır. Başvuru formunda verilen bilgilerin doğru ve güncel olmasına dikkat edilir.

Bursa vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmanız gerekmektedir. Dilekçe, ülkelerin şartlarına göre farklı dillerde talep edilebilir. Vize talep dilekçesi, seyahat amacını net olarak ifade eden açıklayıcı bir dille yazılmalıdır.

Vize başvurusu yapacak kişiler, randevu tarihine kadar vize için gereken tüm belgeleri hazırlamalıdır. Vize belgeleri, başvuru yapılan vize türü ve ülkelerin belirlediği şartlara göre değişiklik gösterir. Belge hazırlama sürecinde firmamızda danışmanlık alarak işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa vize başvurusu için alınan randevu tarihinde vize için gerekli belgeleri teslim etmeniz, vize harcını ödemeniz ve vize merkezi ücretini ödemeniz ardından başvurunuz tamamlanır. Vize sonucu mail adresinize gönderilir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×