Nilüfer Vize Başvurusu

Nilüfer vize başvurusu Bursa’da yer alan konsolosluklara veya yetkili vize merkezlerine yapılmaktadır. Başvuru yapacak kişiler, gidecekleri ülkelerin konsolosluğunu arayarak randevu almalıdır.

Vize başvurusu yapmak için öncelikle ülkeye gitme amacına göre vize başvuru formu doldurmanız gerekir. Başvuru formunda vereceğiniz bilgilerin doğru ve güncel olması önemlidir. Bu belgeyi internet üzerinden doldurmanız ardından çıktısını alarak evraklarınız arasına eklemlisiniz.

Nilüfer vize başvurusu yapacak kişilerin gidecekleri ülkelerin konsolosluklarına vize talep dilekçesi yazması gerekir. Vize talep dilekçesi, seyahat amacını net olarak ifade etmeli ve şahsen yazılmalıdır. Dilekçe yazma ve diğer evraklar hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurularında gerekli evraklar, başvuru yapacağınız vize türüne ve ülkelerin şartlarına göre değişiklik gösterir. Vize evrakları; pasaport, fotoğraf, kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, mesleki belgeler ve finansal belgeler gibi evraklardır.

Nilüfer vize başvurusu gerekli evrakları vize merkezine teslim etmeniz, vize harcını ödemeniz ardından tamamlanır. Başvuru sahiplerine vize sonuçları olumlu veya olumsuz olacak şekilde mail yoluyla iletilmektedir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×