Mustafakemalpaşa Vize Başvurusu

Mustafakemalpaşa vize başvurusu Bursa konsolosluklarına veya vize merkezlerine yapılır. Başvuru yapacak kişilerin gidecekleri ülkelerin yayınladığı vize başvuru formunu doldurması ve randevu alması gerekir.

Vize başvuruları, ülkelere gitme amacına göre yapılmalıdır. Vize türleri; eğitim, seyahat, çalışma, ticari gibi çeşitlere ayrılmıştır. Vize türlerine göre açılan başvuru formunu doldurmanız ardından seyahat amacını içeren vize talep dilekçesini yazmalısınız.

Mustafakemalpaşa vize başvurusu için gerekli evrakların listeleri, başvuru yapılan vize türüne ve ülkelerine şartlarına göre değişiklik gösterir. Vize evrakları hakkında bilgi almak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize türlerinin tümünü için istenen evraklar; pasaport, başvuru formu, dilekçe, fotoğraf gibi belgelerdir. Çalışma, eğitim, aile birleşimi gibi vize türleri için yabancı dil sertifikası, davetiye, mesleki veya eğitim belgeleri de talep edilmektedir.

Mustafakemalpaşa vize başvurusu için randevu tarihinde gerekli belgelerin tümünü vize merkezine teslim etmeniz, vize harcını yatırmanız ve vize merkezi ücretini ödemeniz gerekir. Başvurunuzun tamamlanması ardından vize sonuçları olumlu veya olumsuz yönde mail adresinize gönderilir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×