Büyükorhan Vize Başvurusu

Büyükorhan vize başvurusu Bursa’da faaliyet gösteren konsolosluklara veya yetkili vize merkezlerine yapılır. Vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin vize başvuru formunu doldurmaları ardından randevu almalıdır.

Vize başvurusu, ülkeye gitme amacına göre farklı vize türlerinden birine yapılabilir. Vize türleri; eğitim, seyahat, çalışma, ticari, aile birleşimi gibi sınıflara ayrılmıştır. Kısa süreli vize türleri, oturum izni ve çalışma izni alınmasına olanak tanımaz.

Büyükorhan vize başvurusu için hazırlanması gereken belirli evraklar vardır. Pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, vize başvuru formu, vize talep dilekçesi, nüfus kayıt örneği, uçak bileti gibi belgeler, tüm vize türlerinde talep edilen evraklardır.

Aile birleşimi, çalışma, eğitim gibi vize türlerine başvuru yapacak kişilerin hazırlaması gereken ek evraklar vardır. Yabancı dil sertifikası, çalışma izni gibi belgeleri, randevu tarihinde vize merkezine teslim etmeniz gerekir. Vize evrakları ve başvuru süreci hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Büyükorhan vize başvurusu randevu tarihinde gerekli evrakları teslim etmeniz ve vize harcını yatırmanız ardından tamamlanır. Vize sonuçları, başvuru aşamasında vereceğiniz mail adresine gönderilir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×