Afyonkarahisar Vize Merkezi

Afyonkarahisar Vize Başvurusu

Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehiser, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandaağı ve Şuhut ilçelerinden vize başvurularını alıyoruz. Afyon vize ofisimize 0850 228 43 53 ve 0532 176 62 46 telefon numaralarımızdan ve  [email protected] e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Vize Merkezi

Vize Nereden ve Nasıl Alınır?

Afyon vize başvurusu nasıl yapılır; yurtdışına çıkmak için konsolosluk ya da büyükelçiliklerden alabilirsiniz. Daha hızlı vize almak isteyenler, vize başvuruları için Afyonkarahisar vize merkezimize başvurabilir ve seyahat edeceğiniz ülkenin vize şartları hakkında detaylı bilgi alarak, başvuru sürecine başlayabilirsiniz.

Afyon nereyi gezmeli?

Afyon kendine has güzelliği ile bilinir. Afyon ziyareti gerçekleştirdiğiniz sırada ilk olarak Afyon Merkez Çarşılarını gezebilirsiniz.

Afyon merkezde ne yapilir?

Afyon merkezde çarşılar, merkez cami ve bunun gibi birçok nokta bulunur. Aynı zamanda canlı müzik bulunan çeşitli alanlarda seyahat rotanız da bulunabilir.

Afyon nasil yer?

Afyon yazın sıcak, kışın ise fazlasıyla soğuktur. Afyon’a ziyareti gerçekleştireceğiniz zaman sonbahar aylarını tercih etmelisiniz. Böylelikle muhteşem tarihi ve doğal güzelliklerini gezip görebilirsiniz.

İster iş seyahati olsun ister tatil ya da eş dost ziyareti olsun, pasaport yanında muhakkak vize alınması gerekir. Ancak vize alınmadan gidilen ülkeler de bulunur. Türk vatandaşları; gidecekleri ülkelere, seyahat amacına göre vize başvuru belgelerini hazırlamaları gerekir.

Afyonkarahisar Vize Merkezi-Çoklu Vize Nasıl Alınır?

Çok girişli vize Schengen vizesi olarak da adlandırılır. İlgili konsolosluk kararına bağlı olarak farklılaşır. Amerika, Kanada, İngiltere gibi ülkelerde çoklu vize almak daha kolay olmaktadır. Afyonkarahisar vize merkezi, vize işlemlerinizin daha kolay ve prosedüre uygun şekilde gerçekleşmesi için, profesyonel hizmet sunar.

Afyonkarahisar Vize Merkezi
Afyonkarahisar Vize Merkezi

Çoklu vize alırken;

 • Tüm evraklarınızın hazır olması ve güçlü referansların olması gerekir.
 • İş hayatına aralıksız şekilde devam ediyor olmanız şartı vardır.
 • Seyahat eden kişinin seyahat amacı, giriş yapılacak ülkelerde inandırıcılık sağlamalıdır.

İlk defa vize alınıyorsa;

Yurtdışına ilk defa çıkıyorsanız, ilk defa vize alacağınız için, parmak izi vermek için, direkt olarak randevu merkezine gelmeniz gerekir. Başvuru süresi boyunca Afyonkarahisar vize merkezi yetkililerimiz, tüm süreci takip ederek, işlemlerin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi için hizmet verir.

Parmak izi verildikten sonra;

Şahsen randevu merkezine gelerek parmak izi verenler, vize için gerekli olan evrakları teslim etmesi gerekir. Bunun için de yine randevu alınması gerekir. Profesyonel ekibimiz; eksiksiz tamamlanan belgeleri teslim ederek, hızlı şekilde işlemlerinizi tamamlar ve vize sonucunu almak için bekler.

Firmamız tarafından takip edilen tüm süreç takip edilirken; evraklarınızın onaylanması takip edilir ve onaylandığında merkezimize gelen belgeleriniz, size en kısa sürede ulaştırılır.

D Tipi Vize için Gerekli Evraklar

D tipi vize, ulusal vize olarak adlandırılır ve Afyonkarahisar vize merkezimize gelerek, işlemlerin doğru şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. D tipi Afyon vize başvurusu yaparken; başvuru şekline bağlı şekilde ikamet edilen konsolosluk ya da vize merkezimize gelerek, başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

D tipi vize için gerekli evraklar;

 • Vize başvuru formu: E-konsulat sistemiyle online doldurulup, ıslak imza ile imzalanmalıdır.
 • Fotoğraf: 3.5×4.5 cm ebatlarında beyaz fonlu biyometrik fotoğraf olmalıdır. Son 6 aylık fotoğraf olmalıdır.
 • Pasaportta en az 2 boş sayfa olmalı, pasaport 10 yıldan eski olmamalı, talep edilen vize bitiş tarihi en az 3 ay sonrasına olmalıdır. Mevcutta geçerli bir pasaport varsa, başvuru dosyasına eklenmelidir.
 • Seyahat sağlık sigortası: Bedeli en az 30bin Euro teminatlı ve Schengen ülkelerinde geçerli sağlık sigortası olmalıdır. Çok girişli vize başvurusu olacaksa, sağlık sigortası poliçesinde, ilk giriş tarihi olmalıdır.
 • İkametgâh: Başvuru sahibinin ikametinin bulunduğu bölgeyi gösterir kimlik belgesinin fotokopisi, başvuru dosyasına konmalıdır.
 • Gelir belgesi: Konsolosluk tarafından belirlenen formatlara uygun olarak; son 6 aya ait banka hesap özeti dökümü, seyahat çekleri, geçerliliği ve kullanım süresi dolmamış banka kredi kartı (kullanıldığına dair ekstreleri de hazırlanmalıdır), işyerinden alınan belgeler (başvuru sahibinin işyerindeki görevi ve son 6 aylık maaş miktarını gösteren bordro)
 • Valilikçe düzenlenen davetiye aslı ya da fotokopisi
 • Seyahat bileti, konaklama rezervasyonlarını gösterir dökümler

Duruma göre istenecek ek belgeler;

Yapılan başvurunun durumuna göre eğitim ve Erasmus prgramı belgesi, kursa katılım belgesi, bilimsel araştırma amaçlı belge, staj amaçlı belge, gönüllü hizmet amaçlı belgeler de istenebilir.

Yaşı 18’in altında olan çocuklar için, anne ve babanın imzasının olduğu, noter onaylı muvafakatname alınması gerekir. Tek bir ebeveyn olması durumunda; ebeveynin durumu ispat edeceği doğum belgesi, velayeti gösteren mahkeme kararı ya da ölüm belgesini göstermesi gerekir.

Ticari Vize Nasıl Alınır?

Ticari vize; Schengen üye ülkeleri ile, iş görüşmesi, uluslararası ticari organizasyonlara katılmak, akademik araştırma seyahatleri yapmak için sunulan bir vize türüdür. Ticari vize başvuruları; konsolosluklarca belirlenen evrak listelerine ve koşullarına göre alınır.

Afyonkarahisar vize merkezimiz aracılığıyla her türlü vize başvuru işlemlerinizi başlatabilir, sürecin hızlı ve güvenli şekilde işlemesini sağlayabilirsiniz. İşlemlerin tamamlanabilmesi için, vize başvurusu yapacak kişilerin, parmak izi vermesi gerekir. Önemli bir nokta ise sadece Amerika vize başvurularını, konsolosluk binası içinde, yüz yüze olarak sonuçlandırır.

 • Ticari vize dilekçesi
 • Ticari vize başvuru formu
 • Pasaport, biyometrik fotoğraf, başvuru formu, banka dökümleri, seyahat amacını destekleyen rezervasyon, seyahat sağlık sigortası gibi standart evraklar
 • Çalışan ya da şirket sahibi olarak; vergi levhası, şirket faaliyet belgesi, ticari sicil gazetesi fotokopisi, emekliler için emekli kartı, emekli maaş bordrosu

Afyonkarahisar vize merkezi ofisi tüm vize sürecini sonuna kadar takip ederek, işlemlerinizin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi için, profesyonel hizmet sunar.

Almanya ulusal vize için adresini ziyaret ediniz >>> https://www.vizerandevu.com/almanya-ulusal-vize/ 

Afyonkarahisar Vize Merkezi Video;

AfyonkarahisarAfyonkarahisar Vize BaşvurusuBaşmakçı Vize BaşvurusuBayat Vize BaşvurusuBolvadin Vize BaşvurusuÇay Vize BaşvurusuÇobanlar Vize BaşvurusuDazkırı Vize BaşvurusuDinar Vize BaşvurusuEmirdağ Vize BaşvurusuEvciler Vize BaşvurusuHocalar Vize Başvurusuİhsaniye Vize Başvurusuİscehisar Vize BaşvurusuKızılören Vize BaşvurusuSandıklı Vize BaşvurusuSinanpaşa Vize BaşvurusuŞuhut Vize BaşvurusuSultandağı Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×