İscehisar Vize Başvurusu

İscehisar vize başvurusu resmi şekilde tamamlanır. Ülke konsolosluğunun sayfasından form doldurulur. Sürece her zaman bizim gibi deneyimli aracı kurumları dahil etmek size avantaj sağlar. Ödeme, belge temini ile işlemler başarılı bir biçimde biter.

Resmi siteye girişin ardından İscehisar vize başvurusu yapacak olanların buradaki özel formu doldurmaları her zaman çok mühimdir. Ülkeye gerçekleştirilecek ziyaretin tüm ayrıntılarının da belirtilmesi, olası sorunların önüne çok başarılı bir biçimde geçmek demektir.

İscehisar vize başvurusu ödeme işlemlerinde TL kabul edilir. Bunun için banka havalesini yapmak lazım. Ancak aracı kurum seçimi söz konusu olursa buna gerek kalmaz. Yani havale sizin adınıza tamamlanır.

Vize alımlarında her zaman birtakım gerekli evrakların hazırlanması ve sunulması gibi iki değişik süreç söz konusudur. Form, pasaport, resim, dilekçe, en fazla 3 ay önce çekilmiş olan fotoğraf, seyahat dokümanları, nüfus kayıt örnekleri bunların içindedir.

Sorunsuz bir biçimde bunların tamamlanmasının ardından ise yapılacak şey konsolosluğa belgeleri vermek ve vizenin sonucunu beklemek olacaktır.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×