Bolvadin Vize Başvurusu

Bolvadin vize başvurusu ile gidilecek olan ülke için izninizi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde alabilirsiniz. Ret yanıtını almamak adına başvuru merkezimiz üzerinden işlemleri başlatmak her daim sizin için daha büyük bir kolaylık olacaktır.

Bolvadin vize başvurusu çerçevesinde sırasıyla yapılacak olan işlemlerin başında form doldurmak geliyor. Bunu sağlamış olan kişiler vize türüne göre bir de dilekçe yazarak iki temel aşamayı geçmiş olurlar.

Konsoloslukların çok büyük bir kısmı artık başvuru merkezlerine yetki vermesinden dolayı buradan randevu alımı gibi bir sürecin de bulunduğunu unutmamak lazım. Zaman alan bir işlem değildir.

Başvuru merkezine gelirken birtakım belgeleri de sunmalısınız. Seyahat sağlık poliçesi, pasaport, meslek bilgileri, kimlik kartı fotokopisi, dilekçe, biyometrik 2 fotoğraf, rezervasyonlar, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği bunların içinde bulunur ve kesinlikle güncel olması şarttır.

Bolvadin vize başvurusu sürecinde başvurunun yapılmış olduğu yerden biyometrik parmak izinin verilmesi gerekmekte. Bunu sağladıktan sonra konsolosluğa teslim edilen tüm evraklar kontrol edilir. Hata yoksa bunlar kabul görür ve vize verilir.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×