Sandıklı Vize Başvurusu

Sandıklı vize başvurusu yaparken çok dikkat edilmesi gereken birden çok husus söz konusudur. Bu noktada destek alabileceğiniz başvuru merkezimiz sayesinde, tüm kriterlere tam uygun bir biçimde hareket ederek, vizenizi almış olursunuz.

Form olarak tanımlanmış evrakın o ülkenin dilinde, Sandıklı vize başvurusu çerçevesinde doldurulması temel bir kural olarak dikkat çekiyor. Konsolosluk baz alınarak dilekçenizi yazmalısınız.

Dilekçede olması gereken bilgilerin içinde açık kimlik verileri, seyahatin amacı, bunun nereye yapılacağı, nerelerde kalınacağı gibi şeyler söz konusudur. İmza atmayı hiçbir zaman unutmayın.

Sandıklı vize başvurusu biyometrik işlemlerle dikkat çeker. Buna göre iki adet ve birisi form üzerinde olması şartıyla resim çekilmesi şarttır. Aynı zamanda Schengen vizelerinde parmak izinin alınması her daim standart prosedürdür.

İstenen belgeler ise pasaport, meslek evrakı, gidiş ve ayrıca dönüş uçak bileti, banka döküm özeti, eski pasaport ve vizeler, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, nüfus cüzdanının fotokopisi, otel rezerve belgesi şeklinde karşımıza çıkar. Aracı kurumun temin edeceği sağlık sigortası unutulmamalıdır.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×