Bayat Vize Başvurusu

Bayat vize başvurusu online şekilde başlar ve ardından konsolosluk ya da özel merkezlere giderek tamamlanır. Bunun için belge toplama, ödeme ve parmak izi verme gibi değişik aşamaların olduğunu bilmek gerekmekte. Firma olarak bu süreçte profesyonel destek vermekteyiz.

Bayat vize başvurusu yaparken bir formun doldurulması lazım ve bu tüm ülkeler için geçerlidir. İsim soyadı, iletişim verileri, pasaport bilgileri, seyahat ile alakalı tüm detayların yazılması kuraldır. Altına bir imza atılmasından sonra süreç de bu anlamda sona erer.

Başvuru merkezinden randevu alınması online şekilde ve hiçbir zaman süre kaybetmeden yapılan bir işlem olarak dikkat çeker. Buraya gelinmesinin ardından biyometrik parmak izi kaydı verilmelidir. Dilekçe doldurmayı unutmayın.

Bayat vize başvurusu sırasında istenen birtakım belgelerin bulunduğunu görmekteyiz. Bunlar ne diye merak edenler için dilekçe, form, pasaport, iki tane resim, vukuatlı kayıt örneği, kimliğin sureti, sağlık sigortası, banka hesap dökümü öne çıkar.

Hepsinin tamamlanmasının sonrasında sırada yapılacak olan işlem ise harcı ödemek ve tüm bu evrakları sunmaktır.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×