Şuhut Vize Başvurusu

Şuhut vize başvurusu zaman almayan ancak dikkatli bir biçimde tamamlanması gereken bir işlem olarak dikkat çeker. Bundan dolayı yetki sahibi olan merkezimiz sayesinde bu vizenin sahibi olma noktasında hiçbir sorun karşınıza çıkmamış olacaktır.

Birçok ülke başvuru işlemleri ile direkt meşgul olmamak için vatandaşlarımızı aracı firmaların resmi merkezlerine yönlendirir. Bu hem daha kolay hem de eksiksiz bir süreç demektir. Randevu alınmalıdır. Form doldurulduktan sonra imzalı onay şarttır.

Şuhut vize başvurusu sürecinde seyahatinizin neden ve hangi zaman aralığında yapılacağı konusunda bilgi vermeniz gerekmekte. Bu da yazılacak bir dilekçe sayesinde çok zor olmaktan çıkar.

İstenen tüm evrakları kurallara uygun bir biçimde tamamlamalısınız. Pasaport, kimliği ve ekonomik durumu ifade eden belgeler, sağlık poliçesi, yeni çekilmiş olan fotoğraf, rezervasyonlar bunların içinde her daim bulunmalıdır.

Şuhut vize başvurusu bitirilirken eğer Schengen ülkesi için izin alınıyorsa, kesinlikle parmak izinizin de talep edildiğini unutmamanız çok önemlidir. Bunların saklanma süresi ise ortalama 5 yıl şeklinde karşımıza çıkıyor.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×