Çay Vize Başvurusu

Çay vize başvurusu ile Schengen ülkelerine ya da daha farklı prosedürlere sahip olan bir ülkeye gitmek mümkündür. Aracı işletme olarak gerek form doldurma gerekse birtakım belgeleri temin etme hususunda en iyi hizmeti sonuna kadar vermekteyiz.

Çay vize başvurusu online sistem üzerinden yapılır ve bu da konsolosluğun resmi sitesidir. Form indirme işleminden sonra bunu doldurmalı, altına da her zaman kullanmış olduğunuz imzanızı atmalısınız. Böylelikle en temel aşama sona erer.

Dilekçe yazmak da bu süreç içerisinde dikkat çeker. Özel bir kağıt üzerinden gidilecek olan ülke, kalınacak kentler, bunların tarihleri belirtilmelidir. Verilecek belgelerle dilekçenin paralel olması çok önem arz eder.

Başvuru merkezlerinde bizzat bulunmak gerekiyor. Bunun nedeni ise parmak izi verilme işleminin birçok ülke tarafından standart prosedür olarak uygulanmasıdır. Aynı zamanda biyometrik resim de çekilmelidir.

Çay vize başvurusu sırasında evrakların temini, sürecin en mühim aşamalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Pasaport, kimlik kartının fotokopisi, seyahat sağlık sigortası, banka döküm belgesi, meslek evrakı gibi tüm dokümanlar istenir.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×