Kızılören Vize Başvurusu

Kızılören vize başvurusu yaparak gideceğiniz ülkeye sorunsuz şekilde uçabilirsiniz. Bu konuda bilgi sahibi olan deneyimli firmamız, tüm süreç boyunca her türlü desteği sağlamasıyla dikkat çeker.

Kızılören vize başvurusu için TC vatandaşlarının mutlaka özel hazırlanmış olan formu doldurarak bu süreci başlatmaları gerekiyor. Dilekçe yazılmasının her konsolosluk ve ülke tarafından talep edildiğini hiçbir şekilde unutmamak lazım.

Çok kolay bir biçimde vize alımı için başvuru merkezleri hizmet vermektedir. Çünkü biyometrik parmak izi süreci buralar üzerinden tamamlanır. Resim çekilmemiş olanlar, ilgili hizmeti buradan ve kurallara uygun bir biçimde alabilirler.

Standart evraklarla vize başvurusu yapılır. Aynı zamanda öğrenci, emekli, çalışan, işveren için tanımlanmış olan özel belgeler de mevcuttur. Bunların edinilmesi sırasında hiçbir sorun veya eksiklik olmaması gerekiyor.

Kızılören vize başvurusu için konsolosluğun istediği dokumanlar şöyledir; pasaport, banka hesap döküm evraklı, form, iki adet resim, seyahat sağlık sigorta poliçesi, nüfus kayıt evrakı, mesleği gösteren resmi belge, eski pasaport ve vizeler, rezervasyon kayıtları, ikametgah.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×