Evciler Vize Başvurusu

Evciler vize başvurusu üzerinden yapılacak olan işlemlerde değişik birçok aşama karşınıza çıkar. Bunlarda hata olmaması adına profesyonel firmamızdan destek talep etmeniz sizin için her zaman büyük bir kolaylık anlamına geliyor.

Evciler vize başvurusu sorunsuz olmalıdır. Aksi halde ilgili ülkenin size vize vermesi söz konusu değildir. Dilekçe yazarak seyahat gerekçesini açıklamalı, planınızın ne olduğunu da gün ve gün belirtmelisiniz. Bu noktada bir de form doldurulmalıdır.

Bunun yanı sıra Schengen başta olmak üzere birçok farklı vize tipinde parmak izi süreci söz konusu olduğundan, bunu verebilmek adına başvuru merkezine gitmek gerekiyor. Bu da randevu ile mümkündür.

Evciler vize başvurusu yapılırken merkeze gidildiği vakit sizden istenen evrakların tümünü sorunsuz bir biçimde sunmanız lazım. 2 foto, pasaport, eski vize ve pasaport, uçuş belgesi, seyahat sigortası, banka döküm evrakı, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, otel rezervasyonun hazır bir biçimde sunulması önem arz eder.

Konsolosluk bunların tümünün tamamlanmasından sonra inceleme aşamasına geçer. Sürece dair her daim bilgi sahibi olmak mümkündür.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×