Afyonkarahisar Vize Başvurusu

Afyonkarahisar vize başvurusu, herhangi bir yabancı ülkeye seyahat etmek isteyen kişiler tarafından yapılmalıdır. Online sistem her zaman aktif olmasından dolayı konsolosluk ziyareti sadece belli işlemler için söz konusudur. Aracı firmamız bu anlamda size destek sağlar.

Afyonkarahisar vize başvurusu için hemen randevunuzu almalısınız. Hem birden çok gün hem de saat opsiyonu sunulur. Seçim sonrasında form hemen doldurulmalıdır. Dilekçeyi konsolosluğa hitaben yazmayı hiçbir şekilde unutmayın.

Afyonkarahisar vize başvurusu ödeme işlemlerinde TL kullanılır. Her ülkenin talep etmiş olduğu meblağın farklılık gösterdiğini unutmamak gerekiyor. Aracı kuruma verilecek paranın sonrasında süreç bu anlamda sona erer.

Schengen, Kanada ya da ABD vizesi alınacak ise bunun için tanımlanmış olan parmak izi kaydının biyometrik kurallar göre verilmesi temel bir kuraldır. Daha önceden ve 5 yıldan eski olmayacak şekilde sunanların bunu sağlamasına gerek yoktur.

Pasaport, bunun fotokopisi, eski vize sureti, başvuru formu, dilekçe, nüfus cüzdanının fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, 2 adet biyometrik foto, uçak ve otel rezervasyonu, SGK döküm belgesi, banka hesap evrakı, mesleki dokümanlar sunulur.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×