Sinanpaşa Vize Başvurusu

Sinanpaşa vize başvurusu bu iznin türüne göre yapılır. Hangi ülkeye gidileceği de büyük önem arz eder. Artık konsolosluğa gitmek gibi bir durum söz konusu olmadığından yetkilendirilmiş aracı kurumları tercih etmek şarttır. Bu noktada destek vermekteyiz.

Form olmadan Sinanpaşa vize başvurusu yapmak söz konusu değildir. Aracı kurum bunun eksiksiz bir biçimde doldurulması noktasında her daim gerekli kolaylığı size sağlar.

Aynı zamanda yazılacak özel bir dilekçe çok önem arz eder. Bunun nedeni ise konsolosluğun seyahat amacınızı öğrenmek istemesidir. Bunu açık şekilde ifade ederken, kanıtlayıcı tüm evrakların sunulması gerektiğini unutmayın.

Sinanpaşa vize başvurusu, Schengen ülkeleri için ise başvuru merkezine kesinlikle gitmeniz lazım. Çünkü 10 parmağınızın da burada kaydı alınır. Bu izler sistem içerisinde, tamamen güvenlik gerekçelerinden dolayı tutulur.

Başvuru için birden çok belge istenir. Pasaport, 2 adet foto, seyahat sağlık poliçesi, kimlik kartı ve sureti, tam vukuatlı örnek, otel konfirm evrakı, mesleği gösteren dokümanlar, banka hesap özeti biçiminde ifade edilmiştir.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×