Dinar Vize Başvurusu

Dinar vize başvurusu yaparken tek başınıza bu işlemleri gerçekleştirmek birtakım handikapların ortaya çıkması demektir. Bundan dolayı hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gerekli tüm resmi belgeler sayesinde vizenizi alabilirsiniz.

Dinar vize başvurusu için resmi konsolosluk web alanında yer alan ve herkesin doldurması zorunlu olan bir form doldurulmalıdır. Bunun içeriğinde ise kişinin kimlik bilgilerinin yanı sıra iletişim, adres, seyahat ve pasaport verileri de bulunmalıdır.

Dilekçe doldurmadan vize başvurusunun yapılması gibi bir durum hiçbir şekilde söz konusu değildir. Bu dilekçe konsolosluğa yazılır, tüm seyahat planının yanı sıra nedenleri de sıralamak gerekiyor. Böylelikle istenen dilekçe sunulmuş olur.

Vize alımı için ücret ödenmesi lazım. Bunun ne kadar olduğu her ülkenin konsolosluğuna göre farklılık gösterse de, aynı olan şey paranın TL cinsinden ödenmesidir.

Dinar vize başvurusu yapılması sırasında evrakların eksiksiz olması gerekmekte. Pasaport, eski vizeler, aynı zamanda kimlik kartının sureti, kesinlikle yeni olacak tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, seyahat sigortası, rezervasyon ve mali evraklar yollanmalıdır.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×