Çobanlar Vize Başvurusu

Çobanlar vize başvurusu yapılırken, form doldurma olarak adlandırılmış işlem gerçekleştirilmeli ve özel bir randevu da hiç zaman kaybetmeden alınmalıdır. Firmamızın buna dair sunmuş olduğu hizmet bir sorun içermemesiyle dikkat çeker.

Çobanlar vize başvurusu yapmadan önce vizenin türüne karar vererek buna göre sürecin başlatılması çok büyük önem arz eder. Turistik olanı en çok başvurulan vizedir. Ziyaret, aile birleşimi gibi kategoriler de mevcuttur.

Form doldurmak bu süreç içerisinde çok büyük önem arz eder. Bunun yanı sıra yazılması şart olan dilekçe konusunda aracı kurumumuzdan profesyonel bir desteği hemen talep edebilirsiniz.

Başvuru merkezi olarak bilinen yere gitmek gerekmekte. Bunun sağlanmasının ardından parmak izinizi belirtilmiş olan kurallara göre vermeniz lazım. Resim çektirme hizmeti de her daim isteyen kişilere başarılı bir biçimde sunulur.

Çobanlar vize başvurusu evrakları merak edilir. Bunlar; yaptığınız işi gösteren evraklar, seyahat sağlık poliçesi, uçak rezervasyonu, otel konfirm belgesi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, pasaport, dilekçe, başvuru formu, yeni ve biyometrik 2 adet resimdir.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×