Başmakçı Vize Başvurusu

Başmakçı vize başvurusu yaparken gidilecek olan ülkenin tanımlamış olduğu prosedüre göre hareket etmek gerekmekte. Aynı zamanda vize türü büyük önem arz eder. Tüm bu konularda gerekli bilgiler ise aracı kurumumuz ile size sunulur.

Başmakçı vize başvurusu denildiği zaman form doldurmak ilk sırada gelen bir işlem olarak dikkat çeker. Seyahatin hem nedenlerini hem de buna dair ayrıntıları ise dilekçe ile ifade ederek bunu mutlaka konsolosluğa sunmanız gerekmekte.

Başvuru merkezleri üzerinden işlemler çok kolay bir biçimde yapılır. Harç ücretinin ödenmesi, biyometrik kayıtların verilmesi her zaman buradan gerçekleştirilir. Hızlı olan sistem sayesinde sorun yaşamadan süreci bitirebilirsiniz.

Özel dosya içerisinde tamamlanması gereken evrakların bulunması lazım. Pasaport, vize başvuru formu, dilekçe, biyometrik resimler, seyahat sağlık poliçesi, banka hesap dökümü, mesleği gösteren resmi evraklar, nüfus kayıt sureti üzerinden rahatlıkla başvuruyu tamamlayabilirsiniz.

Başmakçı vize başvurusu yapıldıktan sonra süreç gerekli değerlendirmelerin yapılmasının ardından biter. Eğer belgelerde bir hata veya eksiklik söz konusu değilse, vizenizi alabilirsiniz.

  • Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar Vize Merkezi

    Afyonkarahisar vize merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Başmakçı, bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×