Tekirdağ Vize Merkezi

Tekirdağ Vize Başvurusu

Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy, Saray, Muratlı, Marmaraereğlisi, Malkara, Kapaklı, Hayrabolu, Ergene, Çorlu, Çerkezköy, Süleymanpaşa ilçelerinden sorunsuz bir başvuru sürecini hemen başlatmak mümkündür. Ofisimize ulaşmak ve bilgi almak için 0532 176 62 46 – 0850 228 43 numaralarını, aynı zamanda [email protected] mail adresimizi hemen kullanabilirsiniz.

Şırnak Vize Merkezi

Tekirdağ hafta sonu ne yapılır?

Tekirdağ’da hafta sonu heykeller ve müzeler gezilebilir.

Tekirdağ'ın tarihi ve turistik yerleri nelerdir?

Rüstem Paşa Külliyesi

Rakoczi Müzesi ve Tarihi Tekirdağ Evleri

Namık Kemal Evi ve Namık Kemal Heykeli

Uçmakdere

Şarköy

Hora Feneri

Eriklice Köyü, Tekirdağ’ın tarihi ve turistik yerleridir.

Tekirdağda neler var?

Heykeller, Anıtlar, Tekirdağ Şehitler Abidesi, Namık Kemal Heykeli , Mimari Yapılar bulunur.

Vize Süreci Nasıl İşler?

Tekirdağ vize merkezi ofisi üzerinden süreci hemen başlatmak mümkündür. Aracı kurum sayesinde vize alımı çok daha kolaydır. Bunun ayrıntıları ise şöyledir;
 • Tekirdağ vize için ilk olarak firmamızla iletişim kurmalısınız.
 • Bunun ardından hangi ülkeye seyahat edileceği belirtilmelidir.
 • Sonrasında ise tamamlamanız gereken evrakların listesi sizlere sunulur.
 • Bunların eksiksiz bir biçimde elde edilmesi şarttır.
 • Pasaport, başvuru formu, dilekçe, biyometrik özelliğe sahip olan fotoğraf, seyahat sigortası, uçak ve otel rezervasyonu, kimlik fotokopisi, banka hesap dökümü, SGK kaydı gibi birçok belgenin edinilmesi şarttır.
 • Tanımlanmış olan süre içinde bunların dosya halinde sunulması gerekiyor.
 • Adrese posta yoluyla hemen iletebilirsiniz.
 • Vize başvurusu çok uzun bir zaman geçmeden sonuçlanır.
 • Size hem pasaportunuz hem de buna işlenmiş olan vizeniz yollanır.
 • Böylelikle işlemler bitirilmiş olur.
 • Tekirdağ vize süreci bu anlamda çok zor değildir.
Tokat Vize Merkezi
Tokat Vize Merkezi

Yurtdışına Vize Nasıl Alınır?

Tekirdağ vize başvurusu: Tekirdağ vize merkezi alımı için aracı kurum tercih etmek her daim çok daha mantıklı ve aynı zamanda avantajlı olmasıyla dikkat çekiyor. Bunun için güvenilir olan işletmemiz sayesinde başvurunuz kısa sürede tamamlanır. Ülkelerin istedikleri belgeler genel olarak aynıdır. Aynı zamanda kişini durumuna göre talep edilmiş olan birtakım evrakların da olduğunu hemen söylemek lazım.

18 yaşından küçükler için Schengen vizesi kapsamında doğum belgesi olmalıdır. Emekli olanlar ise bu durumu resmi belgeler üzerinden kesinlikle kanıtlamak zorundadırlar. İş sahibi olanlar için de aynı durum geçerlidir. Şirket sahibi olanların vergi levhası, güncel olan ticaret sicil gazetesinin kopyasını edinmeleri şarttır.

Vize için ödenmesi gereken belli bir ücret vardır. Aynı zamanda aracı kurum ücretini de unutmamak lazım. Genellikle herhangi bir sorun olmadığı zaman başvuru sürecinin maksimum 1 hafta içerisinde sonuçlanmış olduğunu hemen söylemek lazım. Bunun yanı sıra özellikle uzun süreli oturum başta olmak üzere değişik vizelerde sürenin daha fazla olduğunu bilmelisiniz. Minimum 3 maksimum ise 6 aylık bir zamanın geçmesi gerekiyor. Burada önemli olan şey ise ne tip bir vizenin talep edildiğidir. Buna göre süreç de farklılık arz eder.

Vize İşlemleri Nasıl Hızlandırılır?

Tekirdağ vize merkezi başvurusu nasıl yapılır: Tekirdağ vize alım işlemlerini klasik bir biçimde yapmak mümkündür. Süre değişmekle beraber genellikle bir haftayı geçmez. Ancak olası yoğunluk ya da herhangi bir sorun olduğundan bunun sarktığını bilmek lazım. Hızlı vize almak ve vizenin edinilme süresini kısaltmak ise mümkündür. Bunun için özel nota alınmalıdır. Dışişleri Bakanlığı üzerinden ve web sayfasından yapmak mümkündür.

Aynı zamanda öncelikli kişiler kapsamında bulunanların da bundan faydalanması konusunda hiçbir sorun yoktur. Sürecin tamamlanması çok kısadır. Hızlı olan işlemlerde bunun sadece 3 gün ile sınırlı olduğunu görmekteyiz. Ayrıca ekspress olarak bilinen daha farklı bir vize türü de vardır. Bahsettiğimiz şartları taşıyan kişiler bu sayede sadece 24 saatlik bir zaman dilimi içerisinde ilgili belgenin sahibi olabilirler. Aracı kurumun burada rolünün çok önemli olduğunu belirtelim.

Tekirdağ Vize Merkezi Vize Başvurusu Açık Olan Ülkeler

Tekirdağ vize merkezi  alım işlemlerinde tercih edilen birçok farklı ülke söz konusudur. Bunların tümü açıktır. Ülkemize vize uygulayan ülkelerin başında Schengen içerisinde yer alanlar geliyor. Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İtalya gibi ülkelere gidebilmek mümkündür. Bunun için vize alım sürecini başlatmak gerekmektedir. Daha önce AB üyesi olan ancak geçtiğimiz aylarda ayrılan İngiltere de vize başvurusu açık olan ülkelerin içinde yer alıyor.

Daha uzak olan ülkeler için de böyle bir durum söz konusudur. Gerek Kanada gerekse onun güney komşusu olan ABD’ye farklı nedenlerden dolayı gidebilmek için ilgili işlemlerin başlatılması temel bir kural olarak hemen karşımıza çıkıyor.

İngiltere Vize Başvurusu >>> vizerandevu.com/ingiltere-vize-basvurusu/ sayfamızdan bilgi alınız.

Tekirdağ Vize Merkezi Video;

TekirdağÇerkezköy Vize BaşvurusuÇorlu Vize BaşvurusuErgene Vize BaşvurusuHayrabolu Vize BaşvurusuKapaklı Vize BaşvurusuMalkara Vize BaşvurusuMarmara Ereğlisi Vize BaşvurusuMuratlı Vize BaşvurusuSaray Vize BaşvurusuŞarköy Vize BaşvurusuSüleymanpaşa Vize BaşvurusuTekirdağ Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×