Süleymanpaşa Vize Başvurusu

Süleymanpaşa vize başvurusu yapılırken sunmuş olduğunuz bilgilerin hatalı olması durumunda vize başvurunuzun ret yanıtı alacağını bilmelisiniz. Özellikle başvuru formunda verilen bilgilerden bizzat başvuru sahibi sorumludur.

Süleymanpaşa vize başvurusu formunun en güncel ve doğru bilgiler ile doldurulması ve 2 nüsha halinde sunulması gerekmektedir. Başvuru formunu konsoloslukların internet sitesi üzerinden sorunsuz şekilde temin edebilirsiniz. Bu şekilde bizzat konsolosluklara gitmenize gerek kalmayacaktır.

Süleymanpaşa vize başvurusu yapılırken 4 haftalık bekleme sürecini de dikkate almanız gerekmektedir. Pandeminin de etkisi ile beraber vize başvurularının 4 hafta içerisinde yanıtlanmasına imkan tanınmaktadır.

Vize başvurusunun reddedilmesi durumunda reddi itiraz başvurusunda bulunma hakkınız da olacaktır. Reddi itiraz başvurusunun hemen sonrasında vize başvurunuz yeniden dikkate alınacak ve incelenecektir.

Vize Randevu firmasından destek alan kişilerin işlem akışına dair detaylara hakim olmasına gerek kalmadan vize işlemleri tamamlanacaktır. Bu nedenle daha öncesinde ret yanıtı alan ya da vize işlemlerinde sorunlar ile karşılaşan kişilerin bu uzman kadrodan destek alması tavsiye edilmektedir. İşlemler bu sayede çok daha kolay şekilde sonuçlanacaktır.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tekirdağ Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×