Tekirdağ Vize Başvurusu

Tekirdağ vize başvurusu yapılırken ilk adım olarak vize başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Vize başvuru formunu doldururken vermiş olduğunuz bilgi ve belgelerden bizzat siz sorumlusunuz. Bu verilerde bir yanlışlık ortaya çıkması anında ret yanıtı almanıza neden olacaktır.

Tekirdağ vize başvurusu sırasında pasaportunuzu güncel tarihli biçimde ve yıpranmamış bir formatta sunmalısınız.

Ayrıca bazı ülkeler en az 3-4 sayfasının boş olması gibi kurallar da getirmektedir. Gerekli görülmesi durumunda geçmiş senelerde kullandığınız pasaportlarınızı da vize başvuru adımında sunmanız istenebilmektedir.

Tekirdağ vize başvurusu sırasında dikkate alınması gereken bir diğer husus da maddi durumun kanıtlanmasıdır. Maddi durumunuzu kanıtlamak ve yeterliliği beyan etmek için banka hesabınızın hesap ekstresini sunmanız yeterli olacaktır. Aynı amaç ile seyahat sigortası da talep edilir.

Vize Randevu firması sayesinde eşsiz bir işlem akışının tadını çıkartma fırsatını yakalayabilirsiniz. Vize başvuru adımlarında sorun yaşamak istemeyen kişilerin özellikle dikkatli olması ve prosedürlere hakim olması gerekiri. Bu prosedürler ile uğraşmak zorunda olmadan başvurunun tamamlanması için alanında uzman olan bu kadroya bir şans verebilirsiniz.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tekirdağ Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×