Saray Vize Başvurusu

Saray vize başvurusu adımlarında konsolosluğun internet sitesinden temin ettiğiniz başvuru formunu doldurarak ilk adımınızı atmanız gerekmektedir. Vize başvuru adımlarını tamamlarken başvuru formunda verdiğiniz bilgilerin sorunlu olması durumunda ret yanıtı alacağınızı da bilmelisiniz.

Saray vize başvurusu ret yanıtı alırsa konsolosluğun belirtmiş olduğu zaman aralığında reddi itiraz başvurusunda bulunmanıza imkan verilmektedir. Bu reddi itiraz başvurusu sizin vize başvurunuzun yeniden değerlendirmeye alınması manasına gelmektedir.

Saray vize başvurusu yapılırken kişilerin dikkate alması gereken en temel husus pasaportun güncelliğidir. Pasaport güncel değilse vize başvurusu değerlendirmeye alınmaz.

Vizeye dahi gerek duymadan ülkelere giriş yapmak için yeşil pasaporta sahip olmanız gerekmektedir. Yeşil pasaport sayesinde 5 sene boyunca ülkelere kısıtlı bir süre ile olsa da giriş adımını tamamlamanıza imkan verilmektedir.

Vize Randevu firmasının güvencesi ile başvuru adımının tamamlanması durumunda ret yanıtı alma olasılığının oldukça düştüğü de görülmektedir. Bilhassa çalışma izni ya da ile birleşimi gibi detaylı bir çalışma isteyen kategorilerde vize başvurusunu bu uzman kadro ile tamamlamak size ayrıcalık sunacaktır.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tekirdağ Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×