Muratlı Vize Başvurusu

Muratlı vize başvurusu yaparken turist olarak başvurunuzu tamamlamak isterseniz kısa süreli vize talep etmeniz yeterli olacaktır. Avrupa ülkelerinde turistler için uygun olan vize türü C tipi olarak tanımlanmaktadır. C tipi vize geçerliliği sadece 90 gün ile sınırlı tutulmuştur.

Muratlı vize başvurusu sırasında C tipi vizeye alternatif olarak 90 günden uzun kalmak isteyen kişilere özel olarak geliştirilen D tipi vizeden de istifade edebilirsiniz. Bilhassa çalışma vizesi ya da oturum talep edecek olan kişilerin D tipi vizeyi tercih etmesi gerekir.

Muratlı vize başvurusu sırasında kişilerin başvurusunun ortalama 4 hafta içerisinde sonuçlanması beklenmektedir. Bu bekleme sürecini dikkate alarak başvurunuzu planlamalısınız.

Onay alacağınız da garantili değildir. Bu aşamada ret yanıtı alırsanız vize harcınızın yanacağını unutmamalısınız. Konsolosluğunuza direkt olarak reddi itiraz başvurusunda bulunma imkanınız da mevcuttur.

Vize Randevu firması sayesinde uzman bir ekip tarafından desteklenerek vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Vize başvuru adımlarını tamamlarken kişilerin uzman bir firmadan destek alması sürecin oldukça kolay şekilde gerçekleştirmesini mümkün kılmaktadır.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tekirdağ Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×