Malkara Vize Başvurusu

Malkara vize başvurusu yaparken gideceğiniz ülkede istihdam edilmek istiyorsanız çalışma izni başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Hangi okuldan mezun olduğunuz, hangi sertifikalara sahip olduğunuz ve iş deneyimleriniz hakkında da kapsamlı bir bilgi vermelisiniz.

Malkara vize başvurusu sırasında çalışma izni talep ederek yabancı bir ülkede istihdam edilmeniz durumunda kendi özlük haklarınızı da koruma imkanını elde edebilirsiniz. Örneğin işten atılmanız durumunda çalışma iznine sahipseniz işsizlik maaşı gibi fırsatlardan istifade etmenizi imkan verilir.

Malkara vize başvurusu sadece tam zamanlı çalışacak olan kişiler için çalışma iznini zorunlu kılmaz, aynı zamanda öğrencilerin de staj yapmak için izin almaları gerekmektedir. Kısmi zamanlı çalışma izni almanız yeterli olacaktır.

Vize Randevu firması aracılığı ile oturum izninden aile birleşimine kadar birçok farklı alanda direkt olarak destek alabilirsiniz. Daha öncesinde bu başvurularınızda ret yanıtı almanız durumunda bir sonraki başvurunuzun konusunda uzman olan bu ekip tarafından yerine getirilmesi çok daha verimli olacaktır.

Başvurunuzun geçerli kılınması için konsolosluklar tarafından bildirilen vize harcını da ödemeniz gerekmektedir.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tekirdağ Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×