Çorlu Vize Başvurusu

Çorlu vize başvurusu işlemleri eğer aile birleşimi kategorisi üzerinden tamamlanacak ise kişilerin öncelikle başvuru yapacakları ülkenin vatandaşı ile evli olmaları gerekmektedir. Bu evliliği kanıtlayan resmi belgelerin ülke diline noter onaylı şekilde tercüme edilmesi istenmektedir.

Çorlu vize başvurusu yapılırken kişilerin başvuru formunu da eksiksiz doldurması gerekmektedir. Başvuru formunda verilen bilgilerden bizzat başvuru sahipleri sorumludur. Başvuru formunun 2 nüsha halinde ıslak imzalı bir biçimde sunulması gerekmektedir.

Çorlu vize başvurusu yapılmasının hemen sonrasında size bir referans numarası verilecektir. Bu referans numarası üzerinden başvurunuzun hangi değerlendirme aşamasında olduğunu çok daha net kavramanız mümkün olacaktır.

Vize başvuru adımları tamamlanırken 4 haftalık bir bekleme süresi söz konusu olacaktır. Bu nedenle ülkeye girişi planladığınız tarihin en az 4 hafta öncesinde vize başvurunuzu iletmiş olmaya dikkat etmelisiniz.

Vize Randevu firması aracılığı ile vize başvuru adımlarının tümünü eksiksiz biçimde yerine getirme imkanını elde edebilirsiniz. Başvuru adımlarına dair sorun meydana gelmemesi için tüm prosedürler bizzat alanın uzmanı profesyonel ekipçe takip edilecektir.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tekirdağ Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×