Çerkezköy Vize Başvurusu

Çerkezköy vize başvurusu sırasında başvuru yapacağınız ülke bazında uymanız gereken kurallar ve tabi olacağınız prosedürler değişim göstermektedir. Örneğin Avrupa ülkelerinde temelde 2 adet vize kategorisi bulunmaktadır. C tipi vize 90 günden az kalacak olan kişilere özel olarak hazırlanmıştır. D tipi vize ise Ulusal Vize olarak tanımlanır ve 180 günden uzun kalacak olan kişilere özeldir.

Çerkezköy vize başvurusu kapsamında oturum ya da çalışma izni gibi ek talepleriniz olacaksa kesinlikle D tipi vizeyi tercihi etmeniz gerekmektedir.

Çerkezköy vize başvurusu yapılırken kişilerin sorunsuz şekilde erişim adımlarını tamamlaması için pasaportun güncel tarihli olması gerekir. Yeşil pasaportların maksimum 5 sene boyunca kullanılmasına izin verilmektedir.

Vize Randevu firması aracılığı ile en kısa süre içerisinde erişim adımlarını tamamlayabilir ve vize başvurusunun prosedürleri ile uğraşmak zorunda kalmadan ülkelere giriş evraklarını derleyebilirsiniz. Profesyonel ekip gerçekleştirilen tüm işlemlerden anında sizi haberdar edecektir.

Vize başvurusu adımının hemen akabinde size bir referans numarası verilecektir. Bu referans numarası ile başvuru durumunu kontrol etme imkanınız da olacaktır.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tekirdağ Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×