Tekirdağ

Tekirdağ vize işlemleri sırasında hem ilde yer alan danışmanlık firmalarından destek alabilirsiniz hem de başvuruda bulunacağınız ülkenin konsolosluklarına bizzat başvurularınızı iletebilirsiniz. Tüm prosedürlere hakim olduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir.

Tekirdağ vize işlemlerini turistik olarak tamamlayacaksanız gideceğiniz ülkede hangi otelde kalacağınıza dair bilgi vermeniz gerekmektedir. Otel rezervasyon konfirmasyon işlemlerini yazılı olarak sunmanız ve yetkilileri bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Tekirdağ vize başvuru adımlarını dikkate alırken özellikle sunulan pasaportun güncelliğine de dikkat etmelisiniz. Pasaportunuz güncel değilse vize başvurunuz dikkate alınmayacaktır. Kişilerin yeşil pasaport sahibi olması durumunda birçok ülkeye vize talep etmeden giriş yapmasına imkan verilmektedir.

Yeşil pasaportunuzun maksimum 5 sene boyunca kullanılmasına izin verilir. Daha sonrasında yenileme işlemlerine tabi tutulması gerekmektedir. Yeşil pasaport hak sahibi olmak için memuriyetin birinci ikinci ya da üçüncü sicil derecesinde olmanız gerekir.

Vize Randevu firmasından destek alarak sürecin ilerlemesi herhangi bir prosedürün gözden kaçırılmasını engellemektedir. Siz de kısa bir sürede yüksek verimlilik ile vize talep adımlarını tamamlamak isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tekirdağ Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×