Hayrabolu Vize Başvurusu

Hayrabolu vize başvurusu sırasında aile birleşimi talep edecek olan kişilerin temin etmeleri gereken belgeler oldukça fazladır. Bu aşamada ilk olarak ülke vatandaşı ile evliliğinizi resmi olarak yansıtan belgeleri sunmalısınız.

Hayrabolu vize başvurusu sırasında aile birleşimi kategorisinde sunmuş olduğunuz belgeleri ülkenin diline noter onaylı şekilde tercüme ettirerek sunmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde erişim adımlarını sorunsuz tamamlama hakkınız olacaktır. Herhangi bir usulsüzlük olmaması adına noter onaylı şartı getirilmiştir.

Hayrabolu vize başvurusu sırasında tam tekmil nüfus kayıt örneği de talep edilmektedir. Bu nüfus kayıt örneğinde öncesinde bir evlilik yaptığınızın fark edilmesi durumunda bu evliliğin sonlandığına ilişkin de sizden bilgi istenecektir.

Bu evlilikten olan çocuklarınızın bilgileri ve velayetlerinin kimin üzerine olduğuna ilişkin de bilgilendirme talep edilir.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvuru adımlarını sorunsuz tamamlamanızın hemen sonrasında size tüm sürece dair gerekli olan bilgilendirme eksiksiz biçimde sunulacaktır. Ayrıca size bir referans numarası sunulacaktır. Bu referans numarası üzerinden başvurunuzun hangi aşamada olduğunu kontrol etme hakkınız olacaktır.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tekirdağ Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×