Kapaklı Vize Başvurusu

Kapaklı vize başvurusu yapılırken çalışma izni talep edecek olan kişilerin daha önceki iş deneyimlerine ilişkin de bilgilendirme sunmaları gerekmektedir. İş deneyimlerinin bir Avrupa ülkesinde kayıtlı olması diğer ülkelerden onay alınmasını da kolaylaştırmaktadır.

Kapaklı vize başvurusu kapsamında çalışma izni talep ederken hangi eğitimlere sahip olduğunuzu da sunmalısınız. Üniversitenizin denkliğe sahip olması, teorik-pratik alanda ülkenin katma değerine katkı sunma olasılığınızı kanıtlamanız onay almanızı kolaylaştıracaktır.

Kapaklı vize başvurusu yapılırken bu ülkenin bir kurumsal firmasından onay aldığınıza ilişkin davetiye sunmanız da süreci bir hayli kolay hale getirecektir. Özellikle kurumsal firmaların davet mektupları direkt olarak çalışma izni onayını mümkün kılar.

Hangi koşullarda çalışacağınız ve hangi pozisyonda kabul aldığınıza ilişkin tüm bilgilerin bu davetiyede yer alması gerekmektedir.

Vize Randevu firması aracılığı ile çalışma izni ve oturum için başvuruda bulunmak daha kolay olacaktır. Tüm işlemler ve prosedürler direkt olarak alanın uzmanı isimler tarafından sizin için analiz edilecektir. Başvurunuzun ret yanıtı alma olasılığı bu titiz çalışma sistemi sonrasında oldukça düşüktür!

  • Tokat Vize Merkezi

    Tekirdağ Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×