Şarköy Vize Başvurusu

Şarköy vize başvurusu yapılırken turist olarak bir ülkeye giriş yapmak isteyen kişilerin diğer kategorilere göre çok daha kolay şekilde olumlu yanıt alacağının da belirtilmesi gerekmektedir. Turist olarak giriş yapmak için Avrupa ülkelerinde C tipi vize talep etmeniz gerekecektir. C tipi vize sadece 90 gün boyunca geçerliliğini koruyacaktır.

Şarköy vize başvurusu yapılırken daha uzun kalmak isteyen kişilerin ise D tipi vize başvurusunda bulunması gerekecektir. D tipi vize başvuru adımlarında çalışma ve oturum talep etme gibi imkanınız da olacaktır.

Şarköy vize başvurusu aşamasının geçerli kılınması için belirtilen vize harcının da ödenmesi gerekmektedir. Vize harcınızın ödemesinin yapıldığına dair size verilen makbuzu da muhafaza etmelisiniz.

Ödeme yapmış olduğunuz tutar, vize başvurunuzun ret yanıtı alması durumunda size iade edilmeyecektir. İade işlemleri için talepte bulunsanız dahi bir yanıt alamayacaksınız.

Vize Randevu firmasının güvencesi ile başvuru adımlarını tamamlamak sizin için yüksek verimliliğin de yeni adreslerinden biri olacaktır. Detaylara boğulmadan vize ve pasaport işlemlerini tamamlamak sizin için süreci daha kolay hale getirecektir.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tekirdağ Vize Merkezi

    Yabancı ülke seyahati için vize almak isteyenler, Tekirdağ Vize Merkezi ofisimiz üzerinden başvurularını sorunsuz bir biçimde yapabiliyorlar. Tekirdağ merkez, Şarköy,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×