Çanakkale Vize Merkezi

Çanakkale Vize Başvurusu

Çanakkale vize merkezi ofisi olarak Çanakkale merkez, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice ilçelerinden herkese vize hizmeti vermekteyiz. Sadece merkez değil, Çanakkale’nin tüm ilçelerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz 0850 228 43 53, 0532 176 62 46 şeklindeki iki adet telefon numaramızdan veya [email protected] mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Vize Merkezi

Çanakkale gezisinde nerelere gidilir?

Aynalı Çarşı

Kordon

Çanakkale Deniz Müzesi

Truva Atı

Seramik Müzesi

Kilitbahir Kalesi

Seyit Onbaşı Anıtı

Çanakkale Şehitler Abidesi, Çanakkale gezi rotaları içerisindedir.

Çanakkale kaç günde gezilir?

Çanakkale gezmeye doyulmayacak bir şehirdir. Bu sebepten dolayı 1 haftanızı ayırdığınız taktirde mükemmel bir Çanakkale gezisi yapabilişiniz.

Canakkale nasil bir yer?

Çanakkale muhteşem bir şehirdir. Tarihi, doğal güzellikleri ve mimarisiyle insanı kendisine hayran bırakır.

Vize Evrakları Danışmanlık

Vize pek çok insana oldukça uzun ve yorucu bir süreç gibi gelir. Bu nedenle insanlar ne kadar isteseler de vize çıkartma sürecinden korktukları için bu işe girmez ancak günümüzde vize için danışmanlık alabilmeniz mümkündür. Çanakkale vize merkezi olarak bizler vizenize başlanacak ilk günden son güne kadar sizler için çalışırız ve gerekli evrakları en kısa sürede toparlar ve başvuru işleminizi de gerçekleştiririz. Çanakkale vize merkezi olarak bu alanda başarılı olduğumuzu belirtmek ile birlikte pek çok insan bu sayede kısa sürede vize alabilmiştir. Ancak elbette vize alacağınız ülkeye göre de bu süreç değişmektedir ve aynı şekilde belgeler de farklılaşmaktadır. Bu nedenle uzun bir süreçtir ve yapılması gereken birtakım işlemler bulunmaktadır.

Vize evrakları toparlanmadan önce bilinmesi gerekenler;

  • Öncelikle bizlere başvururken neden vize almak istediğinizi ve hangi ülkeye vize almak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Çünkü vize almak istediğiniz ülke pek çok şeyi değiştirmektedir. Belgeler ülkeye göre değişim gösterecektir ve bu belgeleri sizler adına toparlamak için öncelikle hangi ülkeye vize alacağınızı bilmemiz gerekmektedir.
  • Ardından vize alma sebebiniz önem arz eder. Eğitim için mi, seyahat için mi veya iş için mi vize alacağınıza göre pek çok şey değişim gösterecektir. Bu nedenle sebebinizi belirtmeniz gerekir ve bu sebep için ekstra belgeler gerekecektir. Çanakkale vize merkezi başvurusu yaparken bunlar en önemli ayrıntılardır.

Vize Başvurusunda Fotoğraf

Vize başvurusunda fotoğraf sanılandan çok daha önemli bir ayrıntıdır çünkü o fotoğraf sizin vize fotoğrafınız olacaktır. Bizler Çanakkale vize olarak sizlere yeni bir fotoğraf çektirmeyi uygun görürüz. Bu sayede en yeni fotoğrafınızın olması sizlere ülkeler arası geçişte çok daha faydalı olacaktır. Şu anki görüntünüze benzemeyen bir fotoğraf tercih etmeniz birçok olumsuz sonuca neden olabilir. Bu nedenle vize ile ülke dışına çıkmadan önce yüzünüzde veya saçınızda ciddi değişiklikler yapmamanız en doğrusu olacaktır. Eğer ciddi değişiklikler yapıyorsanız bunun için fotoğrafı değiştirmek gerekmektedir. Çanakkale vize başvurusu nasıl yapılır sorusunda ilk aşama fotoğraftır. Fotoğraftan sonra diğer belgeler toparlanır.
Çanakkale Vize Merkezi
Çanakkale Vize Merkezi

Çanakkale vize merkezi Vize başvurusunda fotoğraf nasıl olmalıdır;

  • Öncelikle yüzünüzün fotoğrafın yarısından çoğunu kaplaması önemlidir. Zaten fotoğrafçıya vize için fotoğraf çektireceğinizi söylediğinizde buna göre bir ayarlama yapacaktır.
  • Fotoğrafın arkası tamamen beyaz olmalıdır. Aksi halde vize fotoğrafınız onaylanmaz.
  • Fotoğraf 50×50 olmalıdır. Daha fazla veya daha az bir oran kabul edilemez. Genel olarak fotoğrafta gözükmesi gereken şey yüzünüz olmalıdır. Saçınız arkada kalmalıdır ve yüzünüz ortalama 30-35 santimlik kısmı kaplamalıdır.
  • Aksesuar takmamak gerekmektedir. Özellikle gözlük gibi, saç bandı gibi aksesuarlar sizi tanımlamaz.

Vize Başvurusunda Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

Çanakkale vize merkezi olarak bizler başvuru sürecinizi en baştan sona olacak şekilde takip ederiz ancak bazı durumlar sizinle alakalıdır ve bunlardan biri de hesabınızda ne kadar paranın olduğudur. Hesabınızdaki miktar belirleyicidir bu nedenle buna dikkat edilmelidir ve başvuru öncesinde birtakım birikimler sağlanmalıdır. Geliriniz de bu aşamada önemli bir faktördür. Yani düzenli bir geliriniz olması olumlu tetikleyicilerden biri olacaktır. Çalışarak elde edilen gelir ya da birinden gelen gelir şeklinde düzenli gelir akışı da olumlu etkileyecektir.

Vize Başvurusu Reddedilen Ne Yapmalı?

Vize başvurusunun reddinin sebebinin bulunması gerekmektedir. Bu sebebi değiştirmek de sizin elinizdedir ancak isterseniz ilk aşamada itiraz yapabilirsiniz. İsterseniz yüz yüze veya dilekçe ile itiraz yapabilirsiniz ve durumu değiştirebilirsiniz ancak yine olmaz ise başvuruyu olumsuz etkileyen sebebin değiştirilmesi ve ardından sonrasında yeniden başvuru yapılması gerekmektedir. Çanakkale vize işlemlerinizi yaparken bizler vizeyi alabilmeniz için elimizden geleni yaparız ancak bazı durumlarda değiştirilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

Avustralya vize işlemleri hakkında bigiye >>> vizerandevu.com/avustralya-vize-islemleri/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Vize Merkezi Video;

ÇanakkaleAyvacık Vize BaşvurusuBayramiç Vize BaşvurusuBiga Vize BaşvurusuBozcaada Vize BaşvurusuÇan Vize BaşvurusuÇanakkale Vize BaşvurusuEceabat Vize BaşvurusuEzine Vize BaşvurusuGelibolu Vize BaşvurusuGökçeada Vize BaşvurusuLapseki Vize BaşvurusuYenice Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×