Bozcaada Vize Başvurusu

Bozcaada vize başvurusu Çanakkale vize merkezlerine yapılır. Başvuru yapacak kişilerin vize merkezlerinden randevu alması ve randevu tarihinde vize için gerekli olan belgelerle birlikte vize merkezinde bulunması gerekir.

Vize işlemleri için hazırlanması gereken belirli belgeler vardır. Vize başvuru formu, tüm ülkelerin talep ettiği belgeler arasında yer alır. Başvuru formunu doldurmanız ve vize evrakları arasına eklemeniz gerekmektedir.

Bozcaada vize başvurusu yapacak kişiler, ülkelerin konsolosluklarına vize talep dilekçesi yazmalıdır. Dilekçede seyahat amacını net olarak açıklamanız gerekir. Başvuru formu ve dilekçede yer alan bilgilerin tutarlı olmasına dikkat edilir.

Vize evrakları, başvuru yapılan vize türüne göre değişiklik gösterir. Tüm vize türleri için talep edilen pasaport, dilekçe, başvuru formu gibi belgelerle birlikte mesleki evraklar, finansal evraklar, davetiye gibi ek belgeleri hazırlamanız da istenir. Belge hazırlama ve başvuru süreci hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bozcaada vize başvurusu randevu tarihinde vize merkezine belgelerinizi teslim etmeniz ve vize harcını ödemeniz ardından gerçekleşir. Vize sonucu, olumlu ya da olumsuz olacak şekilde mail yoluyla iletilir.

  • Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale vize merkezi ofisi olarak Çanakkale merkez, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice ilçelerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×