Eceabat Vize Başvurusu

Eceabat vize başvurusu Çanakkale’de faaliyet gösteren vize merkezleri aracılığı ile yapılır. Başvuru yapmak için vize merkezlerini arayarak randevu almanız gerekir. Randevu saatinden 15 dakika önce vize merkezine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formu, vize türlerine göre doldurulmalı, verilen bilgiler doğru ve tutarlı olmalıdır. Vize başvurusu için bu formu evraklarınız arasına eklemeniz gerekir.

Eceabat vize başvurusu yapacak kişiler, ülkelerin konsolosluklarına vize talep dilekçesi yazmalıdır. Dilekçe seyahat amacını net olarak ifade etmelidir. Dilekçe yazma ve evrak hazırlama sürecinde firmamızla iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Vize işlemleri, gerekli evrakların teslim edilmesi ve vize harcının ödenmesi ardından tamamlanır. Vize sonucunun olumlu olması için tüm evrakları dikkatli bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir.

Eceabat vize başvurusu sonuçları olumlu veya olumsuz olacak şekilde açıklanmaktadır. Başvuru sahiplerinin vize onayı alamaması durumunda itiraz etme hakkı vardır. İtiraz dilekçesi yazarak vize başvurusunun yeniden incelenmesini talep edebilir veya yeniden vize başvurusu yapabilirsiniz.

  • Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale vize merkezi ofisi olarak Çanakkale merkez, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice ilçelerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×