Biga Vize Başvurusu

Biga vize başvurusu Çanakkale’de faaliyet gösteren vize merkezlerine yapılır. Vize başvurusu yapacak kişilerin seyahatlerinden 1 ay öncesinde randevu alması mümkündür. Randevu tarihinde gerekli belgelerle birlikte vize merkezine müracaat ederek başvuru yapabilirsiniz.

Vize başvurusu için öncelikle gideceğiniz ülkenin vize başvuru formunu doldurmalısınız. Başvuru formunda vereceğiniz bilgiler, vize onayı alınması adına önemlidir. Bilgilerinizin doğru olmasına ve bilgiler arasında tutarsızlık olmamasına dikkat etmelisiniz.

Biga vize başvurusu için ülkelerin konsolosluklarına vize talep dilekçesi yazmalısınız. Vize talep dilekçesi, ülkeye gitme amacını açıklayacak şekilde yazılmalıdır. Dilekçe yazma ve diğer evrakları hazırlama konusunda firmamızla iletişime geçerek danışmanlık alabilirsiniz.

Vize başvurusu için gereken evraklar, başvuru yapacağınız vize türüne göre değişiklik gösterir. Temel olarak pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, uçak bileti, başvuru formu ve dilekçe gibi evraklar istenmektedir. Eğitim, çalışma, aile birleşimi gibi uzun süreli vize türleri için ek evraklar da istenir.

Biga vize başvurusu belgelerinizi vize merkezine vermeniz ve vize ücretini ödemeniz ardından tamamlanır. Başvuru sonuçları mail adresine veya telefonunuza olumlu ya da olumsuz yönde gönderilir.

  • Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale vize merkezi ofisi olarak Çanakkale merkez, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice ilçelerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×