Gökçeada Vize Başvurusu

Gökçeada vize başvurusu Çanakkale vize merkezleri aracılığı ile yapılmaktadır. Başvuru yapmak için öncelikle vize türüne karar vermeniz gerekir. Vize türleri; eğitim, turistik, çalışma, ticari gibi farklı türlere ayrılmıştır.

Vize başvurusu yapacak kişilerin gidecekleri ülkenin başvuru formunu doldurması gerekir. Başvuru formunda verilen bilgilerin doğru olması ve diğer evraklarda yer alan bilgilerle tutarlı olması önemlidir.

Gökçeada vize başvurusu için ülkelerin konsolosluklarına vize talep dilekçesi yazılmalıdır. Dilekçe, seyahat amacınızı anlatmalı ve açıklayıcı bir dille yazılmalıdır. Dilekçe yazma ve diğer evrakların hazırlanma aşamasında firmamızla iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Vize başvurusu için hazırlanması gereken belirli evraklar vardır. Evrak listeleri, ülkelerin konsoloslukları tarafından açıklanır. Başvuru yapacak kişiler, konsolosluk tarafından yapılan son açıklamayı dikkate almalıdır.

Gökçeada vize başvurusu için almış olduğunuz randevu tarihinde belgeleriniz yanınızda olmalıdır. Kimlik kartı ile vize merkezine giriş yapmanız ardından belgelerinizi teslim edebilirsiniz. Başvuru için vize harcının yatırılması ve vize merkezi ücretinin ödenmesi istenir. Başvurunuz tamamlandıktan sonra vize sonucu mail adresine gönderilir.

  • Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale vize merkezi ofisi olarak Çanakkale merkez, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice ilçelerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×