Bayramiç Vize Başvurusu

Bayramiç vize başvurusu Çanakkale vize merkezlerine yapılır. Vize başvurusu yapacak kişiler, randevu almalı ve randevu tarihinde gereken belgelerle birlikte vize merkezinde bulunmalıdır.

Vize başvurusu yapmak için gideceğiniz ülkenin açmış olduğu vize türlerinden birine karar vermeniz gerekir. Ülkeler; eğitim, seyahat, aile birleşimi, ticari ve çalışma gibi amaçlarla ülkesine gelecek olan kişilere vize vermektedir.

Bayramiç vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin vize başvuru formunu doldurmanız istenir. Formda vereceğiniz bilgilerin doğru olması, evraklarınızda yer alan diğer bilgilerle tutarlı olması vize onayı almanız için önemlidir.

Vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmalıdır. Dilekçe, gitme amacını net olarak ifade etmeli ve anlaşılır bir dilde yazılmalıdır. Dilekçe yazma ve diğer evraklar hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bayramiç vize başvurusu randevu tarihinde evraklarınızı teslim etmeniz, vize harcını yatırmanız ardından tamamlanır. Başvuru sahipleri, vize merkezine verecekleri mail adresi ile vize sonucundan haberdar edilir. Vize sonucu olumsuz olan kişilerin yeniden başvuru yapma hakkı vardır.

  • Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale vize merkezi ofisi olarak Çanakkale merkez, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice ilçelerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×