Gelibolu Vize Başvurusu

Gelibolu vize başvurusu Çanakkale vize merkezleri aracılığı ile yapılır. Vize işlemleri için öncelikle ülkeye gitme amacına göre bir vize türüne karar vermelisiniz. Vize türleri; eğitim, seyahat, çalışma, ticari, aile birleşimi gibi sınıflara ayrılmıştır.

Vize işlemleri için gideceğiniz ülkenin konsolosluğu tarafından yayınlanan başvuru formunu doldurmanız istenir. Başvuru formunun dikkatli bir şekilde doldurulması, bilgilerin doğru ve tutarlı olması vize onayı alınması için önemlidir.

Gelibolu vize başvurusu için vize talep dilekçesi yazarak evraklarınız arasına eklemeniz gerekir. Vize talep dilekçesi, seyahat etme amacını anlatan açıklayıcı bir dille yazılmalıdır. Dilekçe yazma ve evrak hazırlama sürecinde firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Vize başvurusu yapacak kişilerden talep edilen belgeler, ülkelere ve vize türlerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle ülkelerin konsoloslukları tarafından yapılan son açıklamaları dikkat almanız gerekir.

Gelibolu vize başvurusu için randevu almanız ardından vize merkezine tüm evraklarınızı teslim etmeniz, vize harcını ödemeniz ve vize merkezi ücretini ödemeniz gerekir. Vize sonuçları, mail adresine veya telefon numarasına gönderilir.

  • Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale Vize Merkezi

    Çanakkale vize merkezi ofisi olarak Çanakkale merkez, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice ilçelerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×