VFS Global ile Vize Başvuruları

VFS Global ile Vize Başvurusu 2021

Hollanda’yı ziyaret etmek isteyen Türk vatandaşları için vize almak zorunludur. Vizeniz bağlı bulunduğunuz bölgedeki konsolosluk tarafından verilir. Bununla birlikte, Hollanda vizesi yetkili kurumu VFS Global üzerinden de veya firmamız aracılığı ile  vize başvurusu yapabilirsiniz.

Vize Gerekli Belgeler 20201

Farklı koşullara bağlı olarak farklı tipte vize başvuruları vardır. Örneğin, Transit Vize, Turist Vizesi, Ticari Vize, Öğrenci Vizesi, vb. Her vize türü için prosedür ve gereksinimler farklıdır. Bu nedenle, çoğu insan için vize almak karmaşık ve yorucu bir süreç haline gelebilir.

Vfs hangi ülkelere vize veriyor?

VFS, VFS kategorisi içerisine giren ülkeler için vize verir.

Fransa Türkiye’ye vize veriyor mu?

Fransa Türkiye’ye vize verir.

Avusturya vize için hesapta ne kadar para olmalı?

Avusturya için hesapta ek belgelerin bulunmasına göre bakiye farklılık gözetir.

Ayrıca, Öğrenci Vizesi adayları, kabul süreciyle zaten meşgul oldukları için süreçle ilgili maksimum rehberliğe ihtiyaç duyan adaylardır. VFS Global temsilcilikleri vize başvurusu konusunda rehberlik söz konusu olduğunda, öğrencilerin danışmanlarla temasa geçmelerini sağlamaktadır.

VFS Global Vize Danışmanlığının Faydaları

Uygun rehberlik – VFS Global danışmanları, kişilerin tüm süreç için zihinsel olarak hazırlanmasına yardımcı olan vize için başvuru prosedürü hakkında doğru bilgiye sahiptir. Buna ek olarak, başvuru süreci için gereklilikleri yerine getirmede kişilere rehberlik ederler.

Tam bilgi – Danışmanlar, Hollanda’ya seyahat etmek, oraya yerleşmek ya da ülkede eğitim almak isteyen kişilere A’dan Z’ye bilgi sağlar. Böylece kişiler sadece kabul süreçlerine odaklanabilir ve danışmanların vize başvurusu için kendilerine yardımcı olmasına izin verebilir.

VFS Global ile Vize Başvuruları
VFS Global ile Vize Başvuruları

Mülakat için danışmanlık – Birçok başvuru sahibi bunu vize başvuru prosedürünün en zor kısmı olarak görmektedir. Kabul ve vize için başarıyla başvurduktan sonra bile, birçok kişi vize görüşmesine katılmakta tereddüt eder. VFS Global danışmanları, vize görüşmesi konusunda gergin olan kişilere destek olarak püf noktaları hakkında bilgi verirler.

Ayrıca, vize prosedürü çeşitli nedenlerden ötürü kişilere karmaşık gelebilir. Örneğin, Hollanda’da tam zamanlı bir okula kaydolmak isteyen herhangi bir öğrencinin oturum izni için başvurması gerekecektir. Öğrenciler başvuru yaptıkları ders süresince vize alırlar.

Buna ek olarak, kişiler geçerli pasaport, iş ya da eğitim amaçlı gidilecekse kabul mektubu, gelir belgesi için dokümanları sunmak zorundadırlar. Tüm süreç yorucu ve karmaşık olabilir. Bu nedenle kişiler vize başvurusuna hazırlanmak için yeterli zaman bulamazlar. VFS Global çalışanları yurtdışı danışmanları vize alma sürecinde öğrencilere gerekli yardımı sağlar.

VFS Global ile Vize Başvuruları Video;

Vize Bilgi Bankası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×