İtalya Turu 2023

İtalya’ya yönelik gezi rotanızı oluştururken, tarihi bölgelerini ve doğal güzellikleriyle ünlü olan şehirlerini rotaya eklemeyi ihmal etmemelisiniz. İtalya turu için başlangıçta Floransa’yı daha sonra ise Roma, Lucca, Milano ve Napoli şehirlerini ziyaret etmeniz öneriliyor. Lombardiya bölgesini gezerek, ülkenin en zengin bölgesindeki şehir güzelliklerini ve çeşitli sektörlerdeki faaliyetleri inceleyebilirsiniz.

İtalya Turları 2021

İtalya’da gezilecek yerler için tur rotası oluştururken, Bologna şehrini de mutlaka rotanız içerisine dahil etmelisiniz. Emilia Romagna’da bulunan Bologna’nın özellikle de yüzlerce yıllık mimari eserlerinin sapasağlam durduğunu görmek çok şaşırtıcı olacaktır. Bölgenin 1000 yıla dayanan üniversite geçmişine sahip olması ve Avrupa genelindeki en eski üniversitesine ev sahipliği yapması, çekiciliğini daha da arttırıyor.

İtalya Tur Fiyatları

Çok uygun fiyatlarla gerçekleştirilen tur ile gezilere katılarak, tek başınıza veya sevdiklerinizle birlikte İtalya’nın birçok şehrini gezmeniz mümkündür. İtalya – İspanya için iki ülkenin bir arada olduğu geziyi tercih edebilir veya direkt olarak İtalya’ya yönelik farklı rotalara sahip turlara yönelebilirsiniz. İtalya turu ETS firması tarafından özel indirimlerle ve taksit olanaklarıyla birlikte desteklenmektedir.

İtalya Turları 2021 Fiyatları

Seyahatinizin kaç gününü otelde geçireceğinize ve kaç kişi gideceğinize bağlı olarak, kişi başı ücretler 300 Euro’dan başlayan fiyatlarla belirlenebiliyor. Ets Tur İtalya Venedik seferleri için 7 gece 8 günlük, 8 gece 9 günlük veya 5 gece 6 günlük özel turlara katılma olanağına sahipsiniz.

Gezeceğiniz şehirlerde yapacağınız alışverişler hariç olmak üzere, turlara katılabilirsiniz. Otobüs ile seyahat etmek ve konaklamanın yanı sıra gezi için ekstra ücret ödemeyerek İtalya’nın ve civar ülkelerin büyük bir kısmını gezmeniz mümkündür.

İspanya Turu

İspanya’yı gezmek için tur şirketleriyle anlaşabilir ve Retiro Park, La Sagrada Familia, Park Güell ve Plaza Mayor gibi yerleri gezebilirsiniz. İtalya turu ve İspanya turu bir arada olduğu takdirde hem çok daha uygun fiyatla seyahat edebilir hem de daha fazla yeri gezme olanağına sahip olursunuz. Katılımlar için güncel fiyatlar genellikle Euro üzerinden belirlenmektedir.

Vize Bilgi Bankası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×