Isére Vize

Fransa Isére Vize Başvurusu

Isére, Fransa’nın kış turizmi için en önemli şehirleri arasında yer alır. Fransa Alplerinde bulunan kayak merkezi ve oteller, turistlerin uygun fiyatlarla konaklayabileceği fiyatlara sahiptir. Şehre gitmek için yapacağınız vize başvurularında bizimle her zaman iletişime geçerek danışmanlık alabilirsiniz.

Isére İçin Vize Gerekli Mi?

Isére için vize gerekli mi: Şehre gitmek için Fransa vize türlerinden birinin alınması zorunludur. 90 günden kısa süre kalacak kişiler, turist vizesi ve Schengen vizesine başvuru yapabilir.

Isére İçin Vize Şartları

Isére için vize şartları Fransa vize türlerine göre değişiklik gösterse de tüm vizeler için istenen temel şartlar aynıdır. Başvuru yapacak kişinin güncel pasaport sahibi olması, seyahat sağlık sigortası olması, gelirinin yeterli olması ve Isére vize için istenen tüm evrakları doğru şekilde hazırlaması gerekir.

Isére Turist Vizesi

Isére turist vizesi, şehirde kısa süre konaklamak isteyenlerin başvuru yapması gereken vize türüdür. Bu vize, en çok 90 gün süreyle Fransa kalmanıza olanak tanır. Vize başvuruları, Fransa konsolosluğuna yapılır.

Isére Vize Başvurusu

Isére vize başvurusu işlemleri randevu sistemi ile yapılır. Başvuru yapacak kişiler, Fransa konsolosluğunu arayarak veya web adresindeki başvuru formunu doldurarak randevu alabilir.

Fransa vize türü için gereken şartların sağlanması ve istenen tüm evrakların hazırlanması ardından vize merkezine müracaat edilmesi gerekir.

Isére Vize Evrakları

Fransa, vize vereceği kişilerin belirli evrakları eksiksiz bir şekilde teslim etmesi şartı koymuştur. Isére vize evrakları; güncel pasaport, kimlik fotokopisi, otel rezervasyonu, uçak bileti, gelir belgeleri gibi belgelerdir. Isére vize başvurusu eğitim, çalışma veya ticari amaçlarla yapıldığında ek belgeler talep edilir.

Isére Vize Fiyatları/ Ücreti

Isére vize fiyatları/ücreti; 2021 yılı için Fransa vize başvurusunda bulunan kişiler 80 Euro vize harcı ödemelidir.

Isére Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Isére vizesi kaç günde çıkar: Vize başvurusu yapıldıktan sonra 15 iş günü içerisinde sonucu açıklanır.

Isére Vizesi Nasıl Alınır?

Isére vizesi nasıl alınır: Vize almak için vize başvuru formunu doldurarak online randevu almanız gerekir. Başvuru tarihinde ise istenen tüm evraklarla birlikte Isére vize merkezine vize ücretini ödeyerek başvuru yapabilirsiniz.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×