Haute-Garonne Vize

Fransa Haute-Garonne Vize Başvurusu

Haute-Garonne, Fransa’ya bağlı turistik şehirlerden biridir. Toulouse, Blagnac, Colomiers gibi turistik yerlere sahip olan şehirde konaklamak uygun fiyatlı birçok otel vardır. Şehre gitmek için yapacağınız vize başvurularında bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Haute-Garonne İçin Vize Gerekli Mi?

Haute-Garonne için vize gerekli mi: Şehir, Fransa’ya bağlı olduğu için gidecek kişiler, gitme amacına göre bir Fransa vizesi almalıdır. Fransa, eğitim, seyahat, ticari veya aile birleşimi gibi farklı vizeler vermektedir.

Haute-Garonne İçin Vize Şartları

Haute-Garonne için vize şartları başvuru yapacağınız vize türlerine göre değişiklik gösterebilir. Temel olarak şehre gidecek olan kişilerin; güncel pasaport sahibi olması, 30.000 Euro değerinde seyahat sağlık sigortası olması, maddi gelirinin şehirde yaşamak için yeterli olması gibi şartlar aranır. Haute-Garonne vize için gereken evrakların tümünün eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi ve ücretinin ödenmesi de zorunludur.

Haute-Garonne Turist Vizesi

Haute-Garonne turist vizesi şehirde 90 gün konaklama imkanı tanıyan kısa süreli vize türlerinden biridir. Fransa’ya seyahat etmek isteyen kişiler, Schengen vizesi alarak da şehirde konaklayabilir.

Haute-Garonne Vize Başvurusu

Haute-Garonne vize başvurusu Fransa konsolosluğuna yapılmaktadır. Başvuru yapacak kişiler, konsolosluğun yayınladığı başvuru formunu doldurduktan sonra randevu alabilir.

Randevu tarihinde istenen tüm belgelerin Fransa vize merkezine teslim edilmesi gerekir.

Haute-Garonne Vize Evrakları

Haute-Garonne vize evrakları; güncel pasaport, parmak izi, banka dekontu, gelir belgesi, sponsor belgesi, otel rezervasyonu, kimlik fotokopisi ve uçak bileti gibi belgelerdir. Haute-Garonne vize türlerinden olan eğitim, çalışma ve ticari vizeler de ek belgeler de talep edilir.

Haute-Garonne Vize Fiyatları/ Ücreti

Haute-Garonne vize fiyatları/ücreti 2021 yılı için 80 Euro’dur. Vize başvuru merkezi ücreti 30 Euro olarak belirlenmiştir.

Haute-Garonne Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Haute-Garonne vizesi kaç günde çıkar: başvuru tarihinden sonra 15 iş günü içinde Fransa vize başvuru sonucu olumlu veya olumsuz yönde açıklanır.

Haute-Garonne Vizesi Nasıl Alınır?

Haute-Garonne vizesi nasıl alınır: Vize alacak kişilerin öncelikle başvuru formu doldurması ve vize talep dilekçesi ile randevu alması gerekir. Randevu tarihinde Haute-Garonne vize için istenen tüm belgelerin vize merkezine teslim edilerek ücretlerinin ödenmesi ardından başvuru yapabilirsiniz.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×