Loire Vize

Fransa Loire Vize Başvurusu

Loire, Fransa’nın Loire Irmağının orta bölümünde bulunan turistik bölgelerden biridir. Dünya Miras Listesi’ne eklenen bölgenin tarihi kentleri, bahçeleri, mimari yapıları gibi birçok özelliği Fransa’nın en önemli turistik kentlerinden biri olmasını sağlamıştır. Şehri seyahat etmek için yapacağınız vize başvurularında bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Loire İçin Vize Gerekli Mi?

Loire için vize gerekli mi: Loire Vadisi, Fransa sınırları içerisinde yer aldığı için gitmek isteyen kişiler, Fransa vizesi veya Schengen vizesi almalıdır.

Loire İçin Vize Şartları

Loire için vize şartları: Başvuru yapacak kişinin sağlık sigortası olması, pasaport sahibi olması, maddi gelirinin yeterli olması, Loire vize evraklarının tümünü tamamlaması ve vize ücretini ödemesi gibi şartlardır.

Loire Turist Vizesi

Loire turist vizesi şehirde kısa süre kalmak isteyenlerin başvuru yapabileceği vize türüdür. Fransa turistik vizesi, ülkede 90 gün kadar kalınmasına olanak tanır. Vize başvurusu, Fransa konsolosluğuna yapılmaktadır.

Loire Vize Başvurusu

Loire vize başvurusu yapacak kişiler, seyahatlerinden en az 1 ay öncesinde vize başvuru randevusu almalıdır. Randevu almak için Fransa vize başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Randevu tarihinde gerekli belgelerle birlikte Fransa vize merkezine müracaat ederek başvuru işlemi tamamlayabilirsiniz.

Loire Vize Evrakları

Loire vize evrakları:

  • 6 ay geçerli pasaport
  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • 000 değerinde seyahat sağlık sigortası
  • Gelir belgeleri
  • Banka dekontları
  • Uçak bileti
  • Otel rezervasyon belgeleri
  • Vize talep dilekçesi
  • Loire vize başvuru formu çıktısı

Loire Vize Fiyatları/ Ücreti

Loire vize fiyatları/ücreti 2020 yılında değişerek 80 Euro olmuştur. Vize başvuru merkezi ücreti ise 30 Euro’dur. Vize ücretleri, başvuru yapılan vize türlerine göre değişiklik göstermektedir.

Loire Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Loire vizesi kaç günde çıkar: Vize başvurusu yapıldıktan sonra 15 iş günü içerisinde sonuçlanır.

Loire Vizesi Nasıl Alınır?

Loire vizesi nasıl alınır: Vize almak isteyen kişilerin seyahatlerinden 3 ay öncesinde vize başvuru formunu doldurarak randevu alabilir. Randevu tarihine kadar vize başvuru formu çıktısı, vize talep dilekçesi ve Loire vize için gerekli tüm belgelerin hazırlanması gerekir. Bu belgelerle birlikte vize merkezine müracaat ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×