Indre Vize

Fransa Indre Vize Başvurusu

Indre, Fransa’ya bağlı turistik illerden biridir. Valençay, Brenne Natural Park gibi doğal güzellikleri ile ön plana çıkan şehirde konaklamak için vize başvurusunda bulunmanız gerekir. Vize işlemleri için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Indre İçin Vize Gerekli Mi?

Indre için vize gerekli mi: Fransa, Türkiye’den vize isteyen ülkelerden biri olduğu için şehre gidecek kişilerin vize alması gerekir. Fransa vize türleri; eğitim, seyahat, ticari ve çalışma gibi amaçlara göre sınıflandırılmıştır.

Indre İçin Vize Şartları

Indre için vize şartları başvuru yapılacak vize türüne göre değişiklik gösterir. Tüm vize türleri için istenen şartlar; güncel pasaport, şehirde geçinmek için yeterli maddi gelir, seyahat sağlık sigortası, parmak izi ve Indre vize için gereken tüm belgelerin eksiksiz şekilde hazırlanmasıdır.

Indre Turist Vizesi

Indre turist vizesi, Fransa’da 90 gün konaklamanıza olanak tanıyan vize türüdür. Kısa süreli vize türlerinden olan turistik vize başvurusunu Fransa konsolosluğuna yapabilirsiniz. Fransa’ya seyahat amaçlı gidecek kişiler, Schengen vizesi başvurusunda da bulunabilir.

Indre Vize Başvurusu

Indre vize başvurusu yapacak kişiler, Fransa konsolosluğu tarafından yayınlanan başvuru formunu doldurmalıdır. Vize başvuru formu ile birlikte istenen Fransa vize belgeleri ile birlikte vize merkezine başvuru yapılabilir.

Indre Vize Evrakları

Indre vize evrakları; güncel pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, gelir belgesi, otel rezervasyonu, başvuru formu çıktısı, randevu formu çıktısı ve uçak bileti gibi belgelerdir.

Indre vize türüne göre ek belgeler de talep edilir.

Indre Vize Fiyatları/ Ücreti

Indre vize fiyatları/ücreti; 2021 yılı için standart Fransa vizesi fiyatı 80 Euro’dur. Bu ücretle birlikte vize merkezine 30 Euro başvuru ücreti ödenmesi gerekir.

Indre Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Indre vizesi kaç günde çıkar: Vize başvurusu ardından Fransa vizesi sonuçları 15 iş günü içerisinde açıklanır.

Indre Vizesi Nasıl Alınır?

Indre vizesi nasıl alınır: Vize almak için öncelikle Fransa konsolosluğu tarafından yayınlanan başvuru formunun doldurulması ve randevu alınması gerekir. Randevu tarihinde başvuru formu çıktısı ve istenen diğer Indre vize evrakları ile vize merkezine müracaat ederek başvuru yapabilirsiniz.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×