Gard Vize

Fransa Gard Vize Başvurusu

Grad; Nimes Arenası, Gardon, Pant Du Gard gibi önemli turistik yerlerin bulunduğu Fransa şehridir. Şehre gitmek için eğitim, çalışma veya seyahat vize türlerinden birini almanız gerekir. Vize işlemleri için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Gard İçin Vize Gerekli Mi?

Gard için vize gerekli mi: Fransa, Türkiye’den vize talep eden ülkelerden biri olduğu için şehre gidecek kişiler, gitme amacına göre vize almalıdır.

Gard İçin Vize Şartları

Gard için vize şartları başvuru yapılacak vize türüne göre değişiklik gösterse de başvuru yapan kişilerde aranan temel şartlar vardır. Güncel pasaporta sahip olma, seyahat sağlık sigortası olması, konaklama adresinin gösterilmesi, maddi gelirin yeterli olması gerekir. Aynı zamanda Gard vize başvurusu için istenen tüm belgelerin eksiksiz hazırlanması ve ücretlerinin ödenmesi de zorunludur.

Gard Turist Vizesi

Gard turist vizesi şehirde 90 günden kısa süre kalmak isteyenlerin başvuru yapabileceği turistik vize türlerinden biridir. Vize başvuruları, Fransa konsolosluğuna yapılır.

Ülkeye seyahat edecek ve kısa süre konaklayacak kişiler, Schengen vizesi de alabilir.

Gard Vize Başvurusu

Gard vize başvurusu Fransa konsolosluğundan randevu alınarak yapılmaktadır. Vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi doldurulduktan sonra başvuru için gereken tüm evrakların hazırlanması gerekir. Başvuru yapacak kişilerin Fransa vize merkezine evraklarını teslim etmesi ve vize ücretini ödemesi de zorunludur.

Gard Vize Evrakları

Gard vize evrakları; kimlik fotokopisi, güncel fotoğraf, pasaport, başvuru formu çıktısı, otel rezervasyonu, parmak izi, sağlık sigortası, gelir belgesi ve sponsor belgeleridir. Eğitim veya çalışma gibi Gard vize türlerinde ek belgeler talep edilir.

Gard Vize Fiyatları/ Ücreti

Gard vize fiyatları/ücreti 2021 yılı için 80 Euro olarak belirlenmiştir. Vize merkezi başvuru ücreti ise 30 Euro’dur.

Gard Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gard vizesi kaç günde çıkar: Fransa vize başvuruları 15 iş günü içerisinde sonuçlanır.

Gard Vizesi Nasıl Alınır?

Gard vizesi nasıl alınır: Vize almak isteyen kişiler öncelikle vize başvuru formu doldurarak vize randevusu almalıdır. Randevu tarihinde Gard vize merkezine istenen tüm evrakların teslim edilmesi ve vize ücretinin ödenmesi gerekir.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×