Gironde Vize

Fransa Gironde Vize Başvurusu

Gironde, Fransa’nın büyük illerinden biridir. Şehir, 5 farklı bölgeden oluşur ve her bölgesinde turistlerin ziyaret edebileceği kültürel, doğal yapılar bulunur. Şehre gitmek için yapacağınız vize başvurularında bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Gironde İçin Vize Gerekli Mi?

Gironde için vize gerekli mi: Şehir, Fransa’ya bağlı olduğu için gitmek isteyen kişiler, gitme amacına göre bir Fransa vizesi almalıdır.

Gironde İçin Vize Şartları

Fransa, ülkesine gelecek olan kişilere belirli şartlar doğrultusunda vize verir. Gironde için vize şartları; güncel pasaport sahibi olma, parmak izi, 30.000 Euro değerinde seyahat sağlık sigortası, konaklama adresinin gösterilmesi ve maddi gelirin yeterli olduğunu gösteren belgelerin teslim edilmesi gibi şartlardır. Gironde vize başvurusu için istenen tüm evrakların dikkatle hazırlanması ve başvuru tarihinde vize merkezine verilmesi gerekir.

Gironde Turist Vizesi

Gironde turist vizesi, Fransa’da 90 günden kısa süreli konaklanması için imkan tanıyan vize türüdür. Şehre seyahat amaçlı gidecek kişiler, Schengen vizesi alarak da Fransa’ya gidebilir.

Gironde Vize Başvurusu

Gironde vize başvurusu randevu alınarak yapılmaktadır. Randevu almak için çalışma saatleri içerisinde Fransa konsolosluğunu arayabilir veya online vize başvuru formunu doldurarak randevu alabilirsiniz.

Fransa vize başvurusu yapacak kişilerin istenen tüm evrakları randevu tarihinde vize merkezine vermesi gerekir.

Gironde Vize Evrakları

Gironde vize evrakları; güncel pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, otel rezervasyon belgesi, başvuru formu çıktısı, gelir belgeleri ve banka dekontları gibi belgelerdir. Gironde vize türüne göre ek belgeler de talep edilmektedir.

Gironde Vize Fiyatları/ Ücreti

Gironde vize fiyatları/ücreti; 2021 yılı için ödenmesi gereken standart vize ücreti 80 Euro, başvuru merkezi ücreti 30 Euro olarak belirlenmiştir.

Gironde Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gironde vizesi kaç günde çıkar: Fransa vize başvuruları, başvuru tarihinden sonra 15 iş günü içerisinde açıklanır.

Gironde Vizesi Nasıl Alınır?

Gironde vizesi nasıl alınır: Şehre gitmek için Fransa vize başvuru formunun doldurulması ve randevu alınması gerekir. Randevu tarihinde istenen Gironde vize belgelerinin vize merkezine teslim edilmesi ve vize başvuru ücretinin ödenmesi gerekir. Vize başvuru ücretini ve başvuru merkezi ücretini ödeyerek başvuru yapabilirsiniz.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×