Loire-Atlantique Vize

Fransa Loire-Atlantique Vize Başvurusu

Loire-Atlantique, Fransa’ya bağlı turistik illerden biridir. Nantes, Saint-Nazaire, Pornic, Le Croisic gibi gezilecek yerleri olan şehir, her yıl birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Seyahat, çalışma veya eğitim gibi amaçlarla şehre gitmek için yapabileceğiniz vize başvurularında bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Loire-Atlantique İçin Vize Gerekli Mi?

Loire-Atlantique için vize gerekli mi: Şehir, Fransa sınırları içinde bulunduğu için gitmek isteyen kişilerin Fransa vizesi alması gerekir. Yabancıların özellikle çalışmak için tercih ettiği şehre gitmek için çalışma, eğitim, yabancı dil öğrenme, seyahat, ticari gibi amaçlarla gidebileceğiniz farklı vize türleri vardır.

Loire-Atlantique İçin Vize Şartları

Loire-Atlantique için vize şartları: Şehre gelecek olan kişinin yeterli maddi gelirinin olması, şehrin kültürüne ve sosyal yaşamına uyum sağlaması, seyahat sağlık sigortası olması, güncel pasaporta sahip olması ve Loire-Atlantique vize evraklarının tümünü eksiksiz şekilde teslim etmesi gibi şartları vardır.

Loire-Atlantique Turist Vizesi

Loire-Atlantique turist vizesi şehirde 90 günden kısa kalmanıza imkan tanıyan Fransa vize türüdür. Turistik vize başvuruları, Fransa konsolosluğuna yapılır.

Loire-Atlantique Vize Başvurusu

Loire-Atlantique vize başvurusu şehre seyahat etmeden en az 1 ay öncesinde yapılmalıdır. Başvuru yapacak kişiler, Fransa konsolosluğunun yayınladığı vize başvuru formunu doldurarak vize randevusu alabilir.

Randevu tarihinde istenen belgelerin Fransa vize merkezine teslim edilmesi ardından başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Loire-Atlantique Vize Evrakları

Loire-Atlantique vize evrakları:

  • Pasaport
  • Nüfus kayıt örneği
  • Kimlik fotokopisi
  • Mesleki belgeler
  • Gelir belgeleri
  • Banka dekontları
  • Uçak bileti
  • Loire-Atlantique vize başvuru formu

Loire-Atlantique Vize Fiyatları/ Ücreti

Loire-Atlantique vize fiyatları/ücreti 2021 yılı için 80 Euro’dur. Vize başvuru merkezi ücreti 30 Euro’dur.

Loire-Atlantique Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Loire-Atlantique vizesi kaç günde çıkar: Fransa vize başvurusu sonuçları, başvuru tarihinden sonra 15 iş günü içerisinde açıklanmaktadır.

Loire-Atlantique Vizesi Nasıl Alınır?

Loire-Atlantique vizesi nasıl alınır: Vize alacak kişinin şehre gitme amacına göre bir Fransa vize türüne başvuru yapması gerekir. Vize başvuru formunu doldurduktan sonra alınan randevu tarihinde gerekli belgeler vize merkezine teslim edilmelidir. Loire-Atlantique vize ücreti de ödendikten sonra vize başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×