İspanya Vize

İspanya vize süreci rahatlıkla tamamlanmasından dolayı birçok Türk vatandaşı bu ülke gezilerini sorunsuz şekilde yapabilir. Tanımlanmış olan bir başvuru süreci söz konusudur. Bu noktada özellikle unutulmaması gereken şey ise istenilen tüm evrakların eksiksiz şekilde sunulmasıdır.

İspanya için form doldurmak esastır. Bunu temin etmek için aracı olan kurumumuzdan gerekli desteği çok hızlı şekilde alabilirsiniz. Mevcut hizmet dilekçe yazılmasını da her zaman kapsamaktadır.

İspanya ücret karşılığında alınır. Bu da TL olarak tanımlanmış olan bir meblağın yatırılması demektir. Konsolosluk başvurusunu, seyahat edecek kişinin unutmaması lazım.

Vize için istenen belgeler mevcuttur. Bunlar; pasaport, 2 adet biyometrik resim, gayrimenkul belgeleri, seyahat sağlık sigortası, bankadan alınacak hesap dökümü, vukuatlı nüfus kayıt örneği, vize başvuru formu, otel rezervasyon evrakları, uçuş biletinin dökümü şeklinde ifade edilmiştir. Bunların tümünün tamamlanmasının ardından artık beklemeye başlanır.

Vizenin çıkış süresi çok uzun değildir. Eğer istenen evraklarda bir sorun söz konusu değilse, bir haftalık zaman dilimi içerisinde İspanya vizesi de hazır olarak size sunulur.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×