Hollanda Saat Kaç

Hollanda saati, GMT +2 zaman dilimine göre belirleniyor. Türkiye Cumhuriyeti ile Hollanda arasında 1 saatlik fark bulunuyor. Hollanda saat kaç sorusunun yanıtı, Türkiye’de saat 14:00 ise Hollanda’da saat 13:00 olacaktır. Türkiye’nin zaman dilimi 1 saat önde bulunuyor.

Fransa’da Saat Kaç?

Fransa’da yaşayan 67 milyondan insanın kullandığı zaman dilimi GMT +2 olarak belirlenmiştir. Bu zaman dilimine göre, Fransa’nın saati Türkiye’nin saatinden 1 saat geride olacaktır. Eğer Türkiye’de saat 20:00 ise Fransa’da saat 19:00 olacaktır.

Hindistan’da saat kaç sorusunun yanıtı için, Hindistan’ın zaman dilimine göre hesaplama yapılması gerekiyor. Hindistan’da GMT +5:30 zaman dilimi kullanılıyor. Türkiye’den 2 saat 30 dakika önde olan Hindistan’da tek zaman dilimi bulunuyor. Türkiye Cumhuriyeti bünyesinde saat 20:00 ise Hindistan’da saat 22:30 olacaktır.

Amerika Saat Kaç?

Amerika Birleşik Devletleri bünyesinde kullanılan zaman dilimleri için farklı sonuçlarla karşılaşılmaktadır. Ülkenin doğu, batı ve orta kesimlerine yönelik 4 saate varan farklar ortaya çıkıyor. Almanya’da saat kaç sorusunun yanıtını, Türkiye’deki saatin 1 saat ilerisinde şeklinde vermek mümkündür.

Türkiye Cumhuriyeti’nin güncel saati 20:00 olması halinde, Almanya’nın saati 19:00 olacaktır. İngiltere’de saat kaç sorusunun cevabını, İngiltere ile Türkiye arasındaki saat farkı olan 2 saatle vermek mümkündür. Eğer Türkiye’de saat 15:00 ise İngiltere’de o an itibariyle saat 13:00 olacaktır.

Kanada Saat Kaç?

Kanada’da kullanılan toplamda 6 farklı zaman dilimi bulunuyor. Başkent Ottava ile Türkiye arasındaki zaman dilimi kıyaslaması yapılması durumunda, Kanada 7 saat geride olacaktır. Hollanda’da hava kaçta kararıyor sorusunun yanıtı, yaz ve kış mevsimlerine göre 19:55 ile 20:55 arasında değişiklik göstermektedir. Ülkenin batı kesimlerine yönelik bir araştırma yapılması halinde, en batısında yer alan şehirlerle aramızda 11 saate varan farkla karşılaşılabiliyor.

Hollanda Türkiye Saat Farkı

Hollanda ile Türkiye arasında saat farkı olarak sadece 1 saat fark bulunuyor. Türkiye’nin saati, Hollanda’nın saatinden 1 saat ileridedir. Hollanda saat kaç sorusuna örnekle yanıt verilecek olması halinde, Türkiye’de saat 12:00 ise Hollanda’da saat 11:00 olacaktır.

Vize Bilgi Bankası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×