Creuse Vize

Fransa Creuse Vize Başvurusu

Creuse, Fransa’nın orta kuşağında yer alan kozmopolit illerinden biridir. Doğal kamp alanları, Crozant, Bourganeuf gibi turistik yerleri sayesinde her yıl binler turistin tercih ettiği şehirlerden biri olmuştur. Şehre gitmek için yapmanız gereken vize işlemleri konusunda bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Creuse İçin Vize Gerekli Mi?

Creuse için vize gerekli mi: Fransa, Türkiye’ye vize şartı koyan ülkelerden biri olduğu için şehri ziyaret etmek isteyen kişiler, gitme amacına göre bir Fransa vizesi almalıdır.

Creuse İçin Vize Şartları

Creuse için vize şartları; Vize başvurusunun seyahatten en az 1 ay önce yapılması, şehirde geçinmek için yeterli maddi gelirin olması, pasaport sahibi olma, 30.000 Euro değerinde seyahat sağlık sigortası olması ve Creuse vize için istenen belgelerin tümünün eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıdır.

Creuse Turist Vizesi

Creuse turist vizesi şehirde kısa süre konaklamak isteyenlerin başvuru yapabileceği Fransa vize türüdür. Bu vize, ülkede en fazla 90 gün kalınmasına olanak tanır.

Vize başvurusu, Fransa konsolosluğuna yapılmaktadır.

Creuse Vize Başvurusu

Creuse vize başvurusu seyahat etmeden 1 ay öncesinde Fransa konsolosluğuna yapılmalıdır. Vize alacak kişilerin öncelikle vize başvuru formunu doldurması ve randevu alması gerekir. Randevu tarihinde Fransa vize merkezine istenen tüm evrakların teslim edilmesi ve vize ücretinin ödenmesi ile başvuru gerçekleştirilir.

Creuse vize Evrakları

Creuse vize evrakları:

  • Güncel pasaport
  • Güncel biyometrik fotoğraf
  • Nüfus kayıt örneği
  • Kimlik fotokopisi
  • Creuse vize başvuru formu çıktısı
  • Vize talep dilekçesi
  • Otel rezervasyonu
  • Gelir belgeleri
  • Uçak bileti

Creuse Vize Fiyatları/ Ücreti

Creuse vize fiyatları/ücreti 2021 yılı için Fransa vize ücreti 80 Euro, vize başvuru merkezi ücreti 30 Euro’dur.

Creuse Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Creuse vizesi kaç günde çıkar: Fransa vizesi, başvuru tarihinden sonra 15 iş günü içerisinde sonuçlanır.

Creuse Vizesi Nasıl Alınır?

Creuse vizesi nasıl alınır: vize almak için öncelikle Fransa konsolosluğundan randevu alınması gerekir. Vize başvuru formunu doldurarak online randevu alabilirsiniz. Randevu tarihinde istenen tüm belgelerle birlikte Creuse vize merkezine müracaat edebilir ve vize ücretini ödedikten sonra vize alabilirsiniz.

Fransa Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×